Потенційні новачки "Закарпаття"

Потенційні новачки "Закарпаття"

18 января 2010, понедельник. 21:252010-01-18T21:25:12+02:00

Те, що ряди ужгородського “Закарпаття” потребують підсилення було зрозуміло навіть не фахівцям: передостання сходинка у турнірній таблиці змушувала тренерський штаб задуматися над ротацією складу.

Врешті, у період футбольного зимового штилю наміри придмати кваліфікованого центрального оборонця, півзахисника захисного плану та форварда, озвучували керівники клубу. Тому наразі у таборі ужгородського ФК посилено працюють над доукомплектуванням.

Уже відомо прізвища тих, хто перший залишив розташування колективу, а ось прізвища потенційних новачків озвучимо зараз.

Так, у табір “Закарпаття” на оглядини прибули донедавна півзахисник одеського “Чорноморця” чорногорець Мірко Райчевіч, звертає на себе увагу легіонер із бразильського “Сан Паулу” Джейворамі. Його рідне амплуа — лівий напівоборонець. Далі — донедавна будівничі кар’єри у Казахстані півзахисник Олексій Іванов (за національністю — українець), захисник з Литви Айгас Янкаускас, Даріо Ракочевіч із Сербії, якого розглядають на позиції оборонця, інший захисник — українець Максим Рибалюк і нападник серб Марко Аврамович.

Та хто підпише повноцінний контракт із клубом вирішить головний тренер Ігор Гамула, після прискіпливих знайомин із поповнювачами. Для цього у нього поки що вдосталь часу: триває тільки перший етап тренувальних зборів.

Источник: Інформаційний відділ ФК “Закарпаття”


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев