Владислав Микуляк: "Ужгород побачить матчі прем’єр-ліги і наступної осені"

Владислав Микуляк: "Ужгород побачить матчі прем’єр-ліги і наступної осені"

20 января 2010, среда. 08:372010-01-20T08:37:07+02:00

У родинному колі провів зимові вакації плеймейкер ужгородського ФК Владислав Микуляк. За словами Влада, нині він перебуває у хорошій фізичній формі і з позитивним настроєм підійшов до початку тренувальнх зборів. Тож про перші заняття та майбутні перспективи далі, у розмові з плеймейкером.

— У мене тренувальний процес практично і не зупинявся: постійно підтримував форму у спортзалі, грав у міні-футбол з товаришами.

То як складається початок тренувальних зборів?

— Підготовка , яка наразі триває — одна з найкращих в історії клубу: і географія їх проведення, і рівень спаринг-партнерів задовільняє на сто процентів.

Тепершіній цикл тренувань вважається найголовнішим протягом усього року…

— Так, адже підвалини фізичної підготовки закладаюься на всі наступні 12 місяців. І нам потрібно підійти в оптимальній формі до старту у 2010-му, коли наприкінці лютого прийматимемо донецький «Металург». Тому часу на відпочинок немає.

Владе, в уболівальницьких колах активно обговорюються перспективи ФК «Закарпаття». А з погляду футболіста ужгородського колективу, на що розраховувати нам у другій частині сезону?

— Не хочу здатися голослівним, та скажу — ми зуміємо виконати поставлене перед нами завдання — Ужгород побачить матчі прем’єр-ліги і наступної осені.

Источник: ФК «Закарпаття»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев