Юрій Фурта: Щоденник футболіста

Юрій Фурта: Щоденник футболіста

23 января 2010, суббота. 11:042010-01-23T11:04:13+02:00

Гравець молодіжного складу «Карпат» Юрій Фурта погодився на пропозицію Інформаційного центру вести свій щоденник з турецької Антальї, де команда перебуває на тренувальних зборах. Повністю щоденник найкращого бомбардира молодіжного складу буде опублікований в тижневику «Карпати», перший номер якого вийде у вівторок, 26 січня. Пропонуємо вашій увазі деякі нотатки Юрка після матчу «Карпати» - ФК «Гагра».

- Перша гра проти команди з вищої ліги Грузії – ФК «Гагра». Спочатку ця команда мені подобалася – перші 10 хвилин вона атакувала, але забити не змогла. Ми провели швидку атаку, забили гол і наші суперники розгубилися. А коли ми знайшли свою гру, грузини і зовсім почали губитися на полі, постійно втрачали м’яча та фолили. Вони ніби й намагалися йти вперед великими силами, але нічого у них не вдавалося. Нам це було на руку – команда почала контратакувати.

- Гол забив так: Слава Мартинюк подав штрафний, я вистрибнув, пробив головою, але влучив у штангу. М’яч відлетів до мене, захисники не встигли прикрити ворота – було вже пізно. Другий гол я забив за допомогою Сворака та Куцяби. Куцяба почав атаку. Він віддав пас Свораку, той міг сам проходити, але віддав мені назад. Я пробив низом метрів з 13-и. Удар вийшов не дуже, але воротар помилився і м’яч від нього залетів у ворота.

- Тренування в Туреччині розділені наступним чином. Зранку спершу тренується основа, потім молодіжний склад. Ввечері ми усі тренуємося разом. Щодня по кілька годин займаємося в тренажерному залі, причому з доволі серйозним навантаженням. Потім ми займаємося біговими вправами. Нарешті, працюємо з м’ячем, спершу малими групами: два на два, три на три, граємо в квадрат. Ввечері працюємо вже великими групами, граємо 10 на 10.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев