Мирон Маркевич: "Шукатимемо заміну Майдані і все…"

Мирон Маркевич: "Шукатимемо заміну Майдані і все…"

25 января 2010, понедельник. 08:502010-01-25T08:50:43+02:00

В мене часто питають, чому ми з року в рік їздимо спершу в Емірати, потім в Ізраїль, а наостанок в Туреччину. Справа в тому, що нас усе влаштовує в цих країнах, умови підготовки для нас підходящі, тому щось змінювати у цій схемі я не бачу сенсу.

В Емірати ми поїхали, як я казав, великою мірою, завдяки можливості попрацювати на піщаних полях. Роботою своїх підопічних я задоволений, ми виконали усе, що запланували. Єдине, травми зашкодили нам в спарингах зіграти оптимальним складом. Джексон за сімейними обставини був відсутній на перших зборах, до нас приєднається уже в Ізраїлі. В Майдани проблеми із дитиною, він теж не був з нами в Еміратах. Він найближчі півроку гратиме у себе на батьківщині. «Металіст» віддав його в оренду в «Балфілд». Як ви знаєте, цей клуб є діючим чемпіоном Аргентини, тож Майдана зможе зіграти в Кубку Лібертадорес. Прийде літо, вирішимо, що будемо далі робити. В Еміратах Папа захворів, Девіч і Валяєв отримали травми.

Трансферні чутки стосовно «Металіста» без посмішки не сприймаю. В цьому компоненті чомусь ми лідери в Україні. Чи не кожного тижня нам приписують зацікавлення до якогось футболіста. Скажу вам відверто: ми нікого не шукали, в Еміратах нікого не переглядали. Тепер шукатимемо заміну Майдані і все… Інших придбань не плануємо здійснювати.

Перед вильотом в Емірати писав, що зайвий один кілограм ваги в моїх футболістів означає мінус 5 відсотків зарплати. Збагатити клубну касу нам не вдалося (хоча такої задачі і не було, головне ж дисципліна), практично усі ухитрилися не набрати зайвої маси. Це дуже тішить.

В Еміратах перед від’їздом в Україну зіграли товариський матч з узбецьким "Бунедкором". Рівалдо і компанія, щиро кажучи, не вразили. У першому таймі, за винятком Жажі, ми грали оптимальним складом. Володіли ініціативою, багато моментів створили, але не забили. Після перерви випустили резерв, теж виглядали не погано, узбецькій команді вдалося забити гол й вони перемогли. Якби не статус товариського матчу, впевнений, в нас би з "Бунедкором" проблем би не було. Підопічні Луїса Феліпе Сколарі в нашій Прем’єр лізі були б командою 8-10 місця.

В Ізраїлі у нас буде основний збір. Головне відновити фізичні кондиції футболістів. Ох і не просто буде нашим футболістам…

Источник: Турнир


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев