Ігор Дедишин: "Побували і в Голландії, і в Німеччині, і в Іспанії"

Ігор Дедишин: "Побували і в Голландії, і в Німеччині, і в Іспанії"

1 января 2011, суббота. 22:572011-01-01T22:57:59+02:00

Допоки гравці "Карпат" насолоджуються відпочинком, селекційна служба "зелено-білих" не дрімає. Недавно генеральний і трансферний директори клубу побували на матчах чемпіонату Голландії та Німеччини, де переглядали потенційних новачків команди.

Про найближчі трансферні плани "Карпат" ми розпитали Ігоря Дедишина, генерального директора клубу.

— Чи продуктивним був вояж Європою?

— Селекція — це така робота, яку не слід афішувати. Діяльність футбольного ринку повинна відбуватися у тиші, адже довкола багато прямих конкурентів. Так, ми побували і в Голландії, і в Німеччині, і в Іспанії. Але сказати конкретно, які саме матчі переглядали і за якими гравцями спостерігали, я не можу.

— Головний тренер Олег Кононов сказав, що підсилення потребує кожна ігрова ланка. Тож ми побачимо в "Карпатах" багато нових облич?

— Проблемними для нас є зони центрального захисту, півзахисту, нападу. Перед командою стоїть завдання знову вийти до Ліги Європи і гідно там виступити. Тож слід створити здорову конкуренцію у колективі. Як засвідчив цей рік, у нас вона була недостатньою.

— Якою є географія пошуків потенційних новачків?

— Крім європейських гравців, переглядаємо також багато футболістів із Південної Америки — Бразилії, Аргентини, Парагваю, Перу, а також із Мексики, Африканського континенту. Там ми маємо власних скаутів, які готують інформацію щодо гравців, які нас зацікавили. Опісля переглядаємо відеопідбірку дій кандидата. Як мінімум, це чотири матчі за його участю. А потім виїзд і перегляд футболіста "наживо".

— Яку суму готові викласти "Карпати" за нових гравців?

— Бюджет для того вже закладений, але ми його не оголошуватимемо.

Источник: Офіційний сайт ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев