Віталій Кварцяний: "Футболісти матимуть 4-5 тренувань на день"

9 января 2011, воскресенье. 19:212011-01-09T19:21:47+02:00

У неділю, 9 січня, луцька «Волинь» вирушила на перший міжсезонний збір до Ялти. У Криму команда перебуватиме до 21 січня і основну увагу на даному етапі підготовки буде приділено роботі над фізичною готовністю гравців. Тому попередньо запланований лише один контрольний матч із полтавською «Ворсклою», котрий відбудеться наприкінці зборів. По завершенню першого підготовчого етапу гравці отримають кілька днів відпочинку і 26 січня «Волинь» відбуде на другий тренувальний збір до Туреччини.

Перед від’їздом команди до Ялти поцікавилися у головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного про найближчі плани лучан:

- Віталію Володимировичу, які плани на перший тренувальний збір? Якою роботою займатиметесь у Криму?

- На першому етапі підготовки будемо серйозно працювати над розвитком витривалості і поступово призвичаюватись до м’яча. Передбачені і техніко-тактичні заняття. Загалом футболісти матимуть 4-5 тренувань на день, починаючи із зарядки. Далі – аеробіка, гімнастика, силові вправи на тренажерах, басейн… І так кожного дня.

- Є у «Волині» нові обличчя?

- На перегляді поки є один гравець – молодий захисник. Не буду більше нічого уточнювати. Подивимося на зборах, як він себе проявить.

- Чи заплановані якісь спаринги?

- Запланували зіграти один контрольний матч з полтавською «Ворсклою». Але ще точно не відомо нічого. Хочемо попрацювати без матчів. У попередні роки у нас завжди було багато травм у спарингах на перших зборах. Потім гравці лікуються і не можуть нормально відновитися. Грі і контрольним матчам будемо приділяти увагу вже на наступних зборах у Туреччині.

Источник: fc.volyn.net


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев