Сергій Ковалець: "На збори взяли дев’ять футболістів з молодіжного складу"

Сергій Ковалець: "На збори взяли дев’ять футболістів з молодіжного складу"

Автор: Віктор Волковинський, UA-Футбол

12 января 2011, среда. 22:092011-01-12T22:09:57+02:00

Сьогодні «Оболонь» вирушила на тренувальний збір до Туреччини. Розмістилася команда в одному з готелів Кемеру. Про плани пивоварів на найближчі три тижні розповів головний тренер Сергій Ковалець.

- В якому настрої команда вийшла з відпустки?

- В хорошому. Всі давно не бачилися і встигли скучити за футболом. Побажали один одному в новому році вдачі, здоров’я, хороших емоцій і радувати наших вболівальників. Приємно, що хлопці професіонально віднеслися до відпустки і не запустили свій фізичний стан. В перший день зробили пробіжку, а потім пройшли медогляд. Також команда привітала Олександра Мандзюка з Днем народження.

- Значить, ніхто із зайвою вагою не повернувся?

- Ні. Всі футболісти професіонали і відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків. Хоча проблеми із зайвою вагою після відпустки не такі вже й розповсюджені. Зазвичай це може стосуватися одного чи двох футболістів. Всі гравці розуміють, що з ними панькатися ніхто не буде. Якщо тобі довіряють, а ти підводиш команду і тренерський штаб, то залишайся працювати з дублем.

- Які у вас плани на перший тренувальний збір?

- Треба відновити фізичні кондиції, проводити більше роботи з м’ячем… Основне в футболі – це думати на полі. Тому, будемо працювати. Сподіваюся, на хороших полях та в хорошій атмосфері. Також заплановані спаринги з сильними командами.

- З ким плануєте зіграти і в які дні?

- Поки що заплановано п’ять контрольних матчів, але, можливо, їх буде більше. Ми взяли з собою дев’ять футболістів з молодіжного складу, тому будемо шукати суперників для проведення матчів із залученням молодих гравців. Також потенційні новачки першої команду будуть брати участь в матчах основного складу. Під час навчально-тренувального збору ми будемо експериментувати як зі складом, так і з позиціями футболістів.

Щодо визначених суперників, то це «Іртиш» (Казахстан), «Рубін» (Казань), «Локомотив» (Москва), та «Хайдук» (Хорватія). З цими командами матчі відбудуться 15, 19, 22 січня та 1 лютого відповідно. Поки що залишається відкритим питання з ким грати 27 січня. Варіанти є, але остаточної відповіді від представників команд ми не отримали.

- Коли повертаєтесь в Київ?

- 2 лютого.

- Хто зараз знаходиться в «Оболоні» на перегляді і чи є такі, хто залишив команду?

- Як ви знаєте, нові контракти підписали Олександр Рибка та Сергій Сібіряков. На збори з командою їдуть Ігор Ільків та Олег Леонідов з ФК «Львів». Один крайній захисник, який також може грати на фланзі у півзахисті, а інший – центральний оборонець, який може зіграти опорного півзахисника. Дуже добре, коли футболісті можуть грати на кількох позиціях.

Що стосується втрат, то поки що ми зберегли наш склад. Є моменти, але поки що зарано про це говорити.

- В якому стані знаходиться Валентин Слюсар?

- Він відновився і зможе на зборі працювати з командою на повну силу.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев