Рибка – кращий (+фото)

Рибка – кращий (+фото)

Автор: Микола Коберський, прес-служба "Оболоні"

15 января 2011, суббота. 10:312011-01-15T10:31:50+02:00

Впродовж перших двох днів турецького збору наставники «Оболоні» підвели підсумки опитування серед гравців, тренерів та працівників клубу, в якому було визначено кращого гравця клубу осінньої частини нинішнього сезону. Беззаперечним лідером виявився голкіпер Олександр Рибка, котрий набрав 51 бал. На другому місці півзахисник Павло Худзік – 41, на третьому молодий центральний захисник Ігор Пластун (37). Всього на один пункт виявилося менше унападник Олександра Мандзюка (36), а замкнув першу п`ятірку хавбек Сергій Сібіряков (22). Результати голосування головний тренер Сергій Ковалець оголосив перед теоретичним заняттям. Першим трьом номінантам були вручені спеціальні призи з пам`ятними сувенірами.

Це нагородження, звичайно, підняло настрій всім без виключення і додало позитивних емоцій. А вони були конче потрібні, адже в першій половині третього дня турецького збору футболісти складали спеціальні тести і витратили чимало сил. До речі, тренери залишилися задоволені його результатами, котрі засвідчили, що всі без виключення в міжсезоння ретельно працювали за індивідуальними програмами і готові до серйозних звершень.

В суботу «Оболонь» зіграє свій перший контрольний матч нинішнього року в Туреччині. Суперником «пивоварів» стане казахстанський «Іртиш». Зутріч відбудеться на тренувальному полі готелю Limra, де базується київська команда. Початок гри о 17 годині.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев