Олег Кононов: "Лукас підходить під нашу філософію гри"

Олег Кононов: "Лукас підходить під нашу філософію гри"

21 января 2011, пятница. 09:362011-01-21T09:36:47+02:00

«Ігор Йовічевіч їздив в Іспанію, переглядав ігри, які нас цікавили. Він привіз повне досьє, відео матчів, а також дані та відгуки про Лукаса тренерів, преси, суперників та партнерів. Я знаю, що він мав серйозні пропозиції від команд вищої ліги Іспанії. Коли ми запропонували йому перейти в «Карпати», то побачили зацікавлення – він відмовив усім, хто хотів його придбати.

У Лукасі мене підкупило те, що він є добре навченим. Відомо, що представники іспанської школи славляться технічною, тактичною та фізичною підготовкою. На мою думку, Лукас підходить під нашу філософію гри. Взяли ми його не для того, щоб когось замінити, а для того, аби підсилити нашу гру, для того, щоб він давав результат» - каже головний тренер «зелено-білих».

«У четвер Лукас провів з командою перше тренування. Погода змінилася, було непросто тренуватися на важкому полі. Але Лукас виглядав досить добре. Він познайомився з командою, його тепло прийняли, тож не думаю, що у нас виникнуть якісь проблеми».

«Лукас – гравець атаки. Він може зіграти центрального, а також крайнього нападника. Оскільки він відпрацьовує в обороні так само активно, як і в атаці, його можна використовувати у ролі атакувального хавбека. У нього є потенціал, він може багато забивати і віддавати гольові передачі. Лукас має вміння вирішити епізод на користь команди» - підсумовує Олег Кононов.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев