"Карпати" прилетіли в Іспанію

"Карпати" прилетіли в Іспанію

24 января 2011, понедельник. 09:022011-01-24T09:02:34+02:00

У неділю по обіді літак «Ембраєр 145» благополучно приземлився в аеропорті іспанського міста Аліканте. Жодних проблем у майже чотиригодинному польоті не було – лайнером не трясло, повітряних ям вдалося уникнути, тож карпатівці провели час із задоволенням – Сандро Гурулі дивився молодіжні комедії, Самсон Годвін перечитував Біблію, Грегор Балажіц міцно спав, а Неманья Тубіч завзято клацав кнопками мобільного телефону. Дехто визирав в ілюмінатор і насолоджувався безхмарними краєвидами.

Південь Іспанії зустрів «зелено-білих» досить прохолодною погодою – стовпчики термометра ледь сягали 11 градусів вище нуля. Все ж, це краще, аніж тренуватися у непередбачуваному Львові.

Паспортний контроль карпатівці подолали швидко – іспанські прикордонники гравців не затримували. Недовго довелося чекати і на багаж. Тож уся делегація зручно розмістилася в автобусі, яким керувала місцева сеньйора. 60 кілометрів до Бенідорму «Карпати» подолали за півгодини. Готель «Albir Playa» розташований не в самому центрі курорту, а у більш спокійному та затишному районі. Головний тренер Олег Кононов дав команду швидко перевдягатися – перед вечерею він мав намір познайомитися з місцевими газонами.

Тренувальні поля знаходяться зовсім поруч – 5 хвилин їзди на автобусі. І вже невдовзі уся команда в новому спортивному екіпіруванні провела перше тренування в Іспанії. До роботи було залучено 25 гравців. 26-ий, Вільям Батіста, намотував кола – він ще не готовий займатися у загальній групі. Перше тренування з новими партнерами провели і новачки – Грегор Балажіц та Мартін Богатінов. Македонець займався з Андрієм Тлумаком та Віталієм Руденком під керівництвом Володимира Васютика. Натомість польові гравці вже традиційно розбилися на три групи – одна виконувала вправи запропоновані тренером з фізпідготовки Ніколаєм Русу, дві інші працювали під орудою Олега Кононова. Тренувалася команда затято. Цьому сприяло, зокрема, і поле з хорошим трав’яним покриттям. У багатьох гравців горіли очі, що й не дивно – зважаючи на кількість футболістів, конкуренція в команді буде просто несамовита.

Після тренування карпатівці повернулися в готель і після смачної вечері (кухня готелю, швидше за все, задовольнить будь-які кулінарні забаганки футболістів) пішли відпочивати. У понеділок «Карпати» продовжать знайомитися з місцевими умовами, а у вівторок проведуть першу гру – проти тутешнього «Бенідорма».

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев