Сергій Ковалець: "У матчах з російськими грандами хлопці проявили міцний характер" (+ фото)

Сергій Ковалець: "У матчах з російськими грандами хлопці проявили міцний характер" (+ фото)

Автор: Микола Коберський, Офіційний сайт "Оболоні"

24 января 2011, понедельник. 12:322011-01-24T12:32:12+02:00

Зазвичай, київська «Оболонь» на зимових зборах грала з казахськими, кавказькими або європейськими командами не надто високого рівня. Але на цей раз на першому зборі команда Сергій Ковальця двічі підряд зустрілася з грандами російського футболу, фінансова міць котрих в кільканадцять разів переважає український клуб. Але результат і гра, яку продемонстрували «пивовари» у матчах з казанським «Рубіном» та московським «Локомотивом», продемонстрували, що трансферна цінність гравців «Оболоні» невдовзі набагато зросте. Адже оболонці практично ні в чому не поступалися своїм більш іменитим суперникам.

- Сергію Івановичу, не виникало побоювань, що можете програти з розгромним рахунком і отримати на горіхи від президента? - запитую головного тренера команди Сергія Ковальця.

- Анітрохи. Якщо боятися чогось, то не варто навіть починати справу. Життя любить і поважає сильних і мужніх. Звичайно, завжди хочеться вигравати і при цьому демонструвати хорошу гру, але не завжди це вдається.

- Ви задоволені грою підопічних у цих матчах?

- Головне, що вони проявили характер, продемонстрували бійцівські якості, плюс тактично-технічні навики. Всі без винятку. Були моменти, коли досвід і майстерність суперників давався взнаки, але колінки у хлопців не затремтіли. Якби це сталося, то, можливо, рахунок на табло був би на користь суперниками просто розгромним. З командами, котрі мають неабиякий досвід виступів в Лізі чемпіонів, Лізі Європи ми грали на рівних. Ось це наша головна перемога. Хочу відзначити, що нашому тренерському штабу навіть більше сподобався матч проти «Локомотиву». Він відбувся на фоні емоційної та фізичної навантаженності. Лишень досвід та майстерність гравців московського клубу дозволили їм схилити шальки терезів на власний бік.

- Прикметно, що у цих двох матчах в стартовому складі на позиції опорника грав Юрій Путраш…

- Це молодий футболіст, котрий непогано себе проявив у осінніх матчах за дубль. Частенько був у запасі, а інколи виходив на заміну. Якщо він і так далі прогресуватиме та не знижуватиме вимог до себе, то його чекає хороше майбутнє. Хочеться йому і всім футболістам побажати стабільності.

- Контрольні матчі у вас було заплановано на 22 та 28 січня (з бухарестським «Динамо»). Трохи тривала перерва. Чи буде вона заповнена якоюсь іншою грою?

- Можливо вдасться домовитися про зустріч ще з однією з турецьких команд. Плануємо в цьому матчі перевірити нашу молодь.

- Зараз в команді на перегляді перебуває кілька новачків…

- Вони залишають дуже хороше враження. Чи залишаться вони в команді і підпишуть контракти поки що невідомо. Це визначиться в кінці підготовчих зборів, коли ми сядемо і обговоримо це з керівниками клубу.

- Команді залишилося працювати в Туреччині на першому зборі ще десять днів. Що потім?

- 2 лютого повертаємося додому, а з 5 по 19 лютого знову тренуватимемося тут. Попередньо є домовленість, що ми на другому зборі зіграємо контрольні поєдинки з узбекським «Бунедкором», російськими «Крылья Советотов» та «Кримтеплицею з «Молодіжного».


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев