Оболонці наловили більше 50 кілограмів форелі (+ фото)

Оболонці наловили більше 50 кілограмів форелі (+ фото)

Автор: Микола Коберський, Офіційний сайт "Оболоні"

24 января 2011, понедельник. 13:032011-01-24T13:03:49+02:00

На наступний день після поєдинку з московським «Локомотивом» гравці «Оболоні» отримали перший заслужений вихідний. Тому тренерський штаб команди запропонував футболістам не просто відпочити в номерах, або відвідати анталійський базар, а поїхати… на рибалку. Тим паче, що за півгодини їзди від готелю серед гір розташувався спеціальний «Ботанік-парк», де все для цього є. Кожному, хто сюди приїжджає видають вудочку і пропонують ловити форель у місцевій водоймі. Для цього рибу розводять у спеціальних резервуарах, а потім випускають. Цю ідею в команді сприйняли «на ура». Адже в колективі майже всі виявилися заядлими рибаками і не проти були змінити бутси на вудилища.

Отож, поснідавши, в неділю вранці команда розмістилася в двох комфортабельних автобусах і відправилася на рибалку. Разом з ними поїхали дружини та діти, котрі в цей час також перебували поряд з командою. Насолоджуючись місцевими краєвидами, ніхто й не помітив, як швидко сплинув час в дорозі. Діставшись на місце, гравці отримали від менеджера коротенький інструктаж і одразу похапали вудочки та попрямували до водойми.

Як ви гадаєте, хто першим спіймав форель? Ну, звичайно ж, Олександр Рибка! Майже одразу він витягнув 500-грамову рибину. Всі партнери зустріли цей улов гучними, радісними вигуками та оплесками. І за цей успіх, після рибалки Саша отримав від адміністрації команди спеціальний приз – сушену рибу, котрі тут же розділив за столом з товаришами.

Побачивши, як легко це зробив Рибка, хлопці з ще більшим заповзяттям взялися ловити форель. За дві години найвправніші встигли витягнути по 15-20 штук. Як підрахували згодом, всього команда піймала понад 100 рибин, кожна вагою не менше півкілограма. Героєм міг стати Іван Котенко, котрий підчепив на гачок форель вагою кілограмів зо два, але в останній момент рибина зірвалася з гачка. Декому з футболістів вдалося піймати крабів. Правда, їх одразу ж випускали в воду.

А потім кухарі місцевого ресторану підсмажили всю рибу, котрі піймали гравці «Оболоні» і подали до столу. Крім того, «пивоварам» вдалося скуштувати і місцевої баранини з рисом. В готель команда повернулася у чудовому гуморі та новими враженнями. Попереду оболонців чекає напружена тренувальна робота.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев