Ігор Йовічевіч: "Зацікавленість нашими гравцями присутня і з боку інших топ-команд"

Ігор Йовічевіч: "Зацікавленість нашими гравцями присутня і з боку інших топ-команд"

24 января 2011, понедельник. 22:322011-01-24T22:32:42+02:00

Як відомо, футбольний клуб «Карпати» прийняв пропозицію німецького «Шальке 04» щодо оренди бразильського захисника «зелено-білих» Даніло Авелара.

«Оренда з правом викупу Даніло Авелара одним з грандів європейського футболу стала логічним наслідком успішно проведеного сезону нашої команди, – повідомив Інформаційному центру ФК «Карпати» трансфер-директор клубу Ігор Йовічевіч. – Авелару у «Шальке» я бажаю обходитися без травм, вже найближчим часом продемонструвати свої найкращі вміння і зробити хорошу кар’єру. Ми зі свого боку слідкуватимемо за його виступами у Бундеслізі та Лізі чемпіонів і будемо пишатися тим, що гравець «Карпат» підсилить таку велику команду. Це означатиме, що ми на правильному шляху.

Не буду приховувати – зацікавленість нашими футболістами присутня і з боку інших топ-команд. Звісно, їхні представники слідкуватимуть за гравцями «Карпат» у новому сезоні і якщо ті зарекомендують себе з найкращого боку (а я в цьому не сумніваюся), ми будемо готові розглянути найкращі пропозиції.»

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев