Вільні агенти Іспанії: "Програвати нам не можна"

Вільні агенти Іспанії: "Програвати нам не можна"

26 января 2011, среда. 14:122011-01-26T14:12:20+02:00

Після матчу проти «Карпат» кореспондент Інформаційного центру поспілкувався з представниками тимчасово безробітних футболістів.

Асьєр Арітано, тренер збірної футбольних профспілок Іспанії (на фото)

- Наша команда створена цього року. Вона є притулком для тих гравців, які з певних причин тимчасово залишилися без команди. Іспанська федерація допомогла в її створені і от тепер ми зіграли вже чотири поєдинки і жодного разу не програли.

- У вашій команді є футболісти, які грали за відомі клуби?

- Є й такі, хто грав за мадридський «Атлетико». Хоча більшість гравців виступала за скромніші команди – «Малага», «Нумансія», інші клуби Прімери та Сегунди.

- Чи є реальний результат ваших виступів, тобто вдалося вже когось працевлаштувати?

- Звісно, адже це перспективна у своєму роді команда. За нами слідкують – кому ж не хочеться у такий скрутний час взяти непоганого гравця безкоштовно? От недавно один з наших лідерів поїхав у вищу лігу Колумбії, іншого ми відіслали на Мальту, ще одного забрала «Саламанка». Взагалі оці хлопці дуже раді, що у них є можливість засвітитися, тому й викладаються вони на повну силу.

Мігель, захисник збірної футбольних профспілок Іспанії

- Нещодавно ми грали проти дніпропетровського «Дніпра», а тепер проти «Карпат». Я можу легко порівняти ці команди, бо вони грають практично на одному рівні. Вони фізично сильні, а от в техніці поступаються іспанським футболістам. І взагалі, український футбол відрізняється від нашого. Я навіть не можу сказати, з ким було важче грати – у кожного є свої переваги і недоліки. Єдине, шкода, що сьогодні було багато грубощів. Просто нам не вигідно програвати – адже тоді ми будемо нікому не потрібними.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев