Олег Кононов: "Гравці входять в ритм"

Олег Кононов: "Гравці входять в ритм"

26 января 2011, среда. 16:082011-01-26T16:08:35+02:00

Відразу після матчу проти збірної вільних агентів Іспанії Олег Кононов відповів на запитання кореспондента Інформаційного центру. Правда, головний тренер, посилаючись на емоції, відразу сказав, що обговорювати суддівство не буде.

– Перший тайм ми відіграли непогано, але наприкінці пропустили два голи, зокрема і зі стандарту. Будемо розбиратися, що там до чого. А в цілому я ні в кому не розчарувався, хлопці добре себе проявили. Хоч це і була перша гра, а це завжди непросто.

– Вам не здалося, що після другого голу команда дала слабинку?

– Та ні, не думаю. Якби не вилучення Федецького, переконаний, що ми б виграли. Хоча і в меншості у нас були моменти. Ніякої слабинки ми собі не дозволяли. Просто гравці входять в ритм, а це дуже важливий і серйозний процес.

– До матчу проти «Мьольде» команда підготується ще краще?

– Звісно. Ми добре налаштовані. Сьогоднішній спаринг був для нас дуже важливим. Ми відчули суперника, добре, що він був зубатим і колючим. Так, судді симпатизували нашому супернику, але і тут можна знайти позитив. Треба рухатися далі. Переконаний, що такий опір, який чинили нам вільні агенти, принесе нам користь.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев