Ковалець показав клас

Ковалець показав клас

Автор: Микола Коберський

31 января 2011, понедельник. 22:482011-01-31T22:48:59+02:00

У неділю гравці столичної «Оболоні» на відміну від багатьох своїх співвітчизників працювала у напруженому ритмі. Тренерський штаб запланував для гравців два півторагодинні заняття на полі та розбір останньої гри проти бухарестського «Динамо». Подібна практика вже звична для підопічних Сергія Ковальця.

Ранкове тренування було присвячене відпрацювання навиків гри на обмежених ділянках поля. В одній із серій активну участь приймав головний тренер, котрий виступив в ролі так званого «нейтрального» гравця. І варто відзначити, що Сергій Іванович продемонстрував чудову техніку кілька разів віддавши шикарні передачі, за що отримав оплески від своїх підопічних.

Коли розпочалося вечірнє заняття, небо затягнули хмари і піднявся сильний вітер. Утім, це ніяк не вплинуло на тренувальний процес. Після розминки гравці відпрацьовували тактичні завдання в колективній грі, а також удари по воротах. Прикметно, що на цей раз в воротах стояли тільки досвідчений Вадим Деонас та молодий Василь Литвиненко, а Олександр Рибка, отримавши манішку, відпрацював у ролі польового гравця. І в деякі моменти діяв дуже непогано. Але, як зізнався після гри сам голкіпер у нього не вистачає навиків для того аби на всі сто відсотків добре почувати себе в новому амплуа.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев