Криворізький "Кривбас" взяв курс на Туреччину

Криворізький "Кривбас" взяв курс на Туреччину

14 января 2012, суббота. 20:502012-01-14T20:50:38+02:00

Сьогодні, 14 січня, делегація футбольного клубу «Кривбас» літаком з міжнародного аеропорту міста Дніпропетровськ відбула на свій перший в цьому році навчально-тренувальний збір.

Місце його проведення традиційне – південне узбережжя Туреччини. Криворізька команда розташується в готелі «Su Sesi Hotel», що знаходиться в одному кілометрі від Бєлєка.

У складі команди 24 футболісти: воротарі – Федоренко, Штанько, польові гравці – Костишин, Сердюк, Васільєв, Петров, Лисицький, Валєєв, Іващенко, Матіч, Бартуловіч, Єслінек, Бабатунде, Канкава, Лобжанідзе, Федорчук, Габовда, Лисенко, Гошкодеря, Самодін. Серед новачків – Дмитро Льопа та Олексій Антонов (обидва – «Дніпро» Дніпропетровськ), Віталій Федорів з російського «Амкару», який спробує закріпитись в «Кривбасі», та Олександр Яровенко, останнім клубом якого був «Титан» (Армянськ), гравець, який свого часу вже грав у футболці дубля «Кривбасу».

Триватиме цей збір до 26 січня. У ході нього криворізька команда має провести 2 контрольні поєдинки. Досягнуто попередньої домовленості з російськими «Томью» (19 січня) та «Крильями Совєтов» (23 січня).

«Кривбас» зазнав й деяких втрат. Закінчився контракт в Сергія Даниловського, також скінчились строки орендних угод в Дениса Бойка та Євгена Баришнікова. На трансфер було вирішено виставити гравців – Жданова, Захаревича та Куценка.

Другий тренувальний збір «Кривбас» також запланував провести в Туреччині.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Оф.сайт ФК "Кривбас"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев