Віктор Мороз: "Перші враження від "Волині" хороші"

Віктор Мороз: "Перші враження від "Волині" хороші"

18 января 2012, среда. 21:202012-01-18T21:20:59+02:00

Сьогодні святкує своє 44-річчя старший тренер ФК «Волинь» Віктор Васильович Мороз. Вітаючи іменинника, ми поцікавилися його враженнями від нового місця роботи й останніми новинами стосовно команди.

- Віктор Васильович, вітаємо Вас з Днем народження! Й хотіли б для початку дізнатися, як вам працюється на новому місці?

- Перші враження дуже хороші – від команди, від клубу, від керівництва. Тому за ці десять днів, скільки ми тут працюємо, є гарний настрій, бажання працювати і домагатися успіхів з командою.

- Зважаючи на напругу тренувальних зборів, час для святкування знайдете?

- На святкування звичайно часу не буде, тому що весь час забирає робота. Єдине, що приймаю вітання від рідних, близьких, тренерів і футболістів. А так, хіба що за вечерею трохи більше солодкого з'їмо.

- А що скажете про вчорашній матч «Волині» з казахським «Актобе»? Що вдалося, а що ні, кого з гравців можете виділити?

- Це була у нас всього друга гра на першому тренувальному зборі. І обидва поєдинки ми не грали в одному складі. Поки переглядаємо усіх гравців, тому у нас перший тайм грає один склад, другий тайм – інший. Ми придивляємося до команди, плануємо проведення подальших ігор. Уже робимо акцент на якісь тактичні заняття. Виділяти когось зі складу я б зараз не став. Всі хлопці справляють дуже хороше враження. У першу чергу – за самовіддачею, за бажанням потрапляти до складу і грати.

- Ви працюєте з Анатолієм Дем'яненком вже не перший рік. Чи є відмінність у роботі головного тренера у «Волині» і у «Насафі»?

- Я вважаю що різниці ніякої немає. Анатолія Васильовича я давно знаю, знаю його підхід до роботи, його вимоги. Тому він ні до себе, ні до команди вимоги не знижує, незалежно від того у якому клубі він би не працював. Анатолій Васильович працює для досягнення максимальних результатів.

- Що ж, гарного Вам свята і успіхів у роботі.

Источник: Сайт ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев