Шандор Варга: "Усі хочуть підсилитися"

Шандор Варга: "Усі хочуть підсилитися"

19 января 2012, четверг. 15:412012-01-19T15:41:00+02:00

Угорець Шандор Варга є одним із найпомітніших футбольних агентів, які працюють в Україні.

Серед його клієнтів — головний тренер національної збірної України Олег Блохін, «динамівці» Олександр Шовковський, Євген Хачеріді, гравці «Дніп­ра» Руслан Ротань і Валерій Федорчук, футболісти «Таврії» Сергій Назаренко та Юрій Путраш. У розмові з журналістом «Газети» Ш. Варга розповів про плани своїх клієнтів та особливості трансферної кампанії українських клубів.

«Цьогоріч узимку мої клі­єнти не мають наміру робити різких рухів, — каже футбольний агент. — В усіх є діючі контракти з клубами й щось змінювати немає сенсу. Лунали розмови про Євгена Хачеріді. Наприкінці року його часто критикували за запальний характер. Утім позбуватися такого кваліфікованого захисника керівництво «Динамо» не планує, він залишається в київському клубі.

Щодо зимової трансферної кампанії українських клубів, то все залежатиме від їх фінансових можливостей. Українські гранди добре укомплектовано, тому багато новачків не купуватимуть. Активності на трансферному ринку варто очікувати від таких команд, як «Дніпро», «Волинь» та «Олександрія».

Узагалі, селекційні служби клубів, які ставлять перед собою амбітні цілі, працюють упродовж усього року. У них немає вихідних чи свят. Переговори відбуваються навіть під час новорічних канікул. Усі хочуть підсилитися. Клуб може стежити за 50-ма футболістами, але в період відкритого трансферного вікна здійснити одну-дві покупки. Впевнений, що всі команди запрошуватимуть нових виконавців. Цілком імовірно, хтось із футболістів провідних команд перейде в інший клуб. Це ж природний процес».

Источник: "Львівська газета"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев