Контрольний поєдинок. "Волинь" - "Факел" (Воронеж, Росія) 1:1

Контрольний поєдинок. "Волинь" - "Факел" (Воронеж, Росія) 1:1

19 января 2012, четверг. 20:532012-01-19T20:53:13+02:00

Сьогодні "Волинь" у черговому контрольному матчі в Белеку зустрілася з російським клубом "Факел" (Воронеж), котрий наразі посідає передостанню сходинку у першій лізі Росії. Пропонуємо до уваги уболівальників он-лайн трансляцію гри. Оновлення інформації відбуватиметься раз на 10-15 хвилин.

Стартовий склад "Волині" у цьому поєдинку наступний: Романенко, Леандро, Дручик, Масло, Рибковський, Герасимюк, Шарпар, Еду, Пилипчук, М.Олівейра, Бабир

1-10 хвилини. Стартові хвилини гри проходять за переваги волинян. Непогано пробивав по воротам суперника Бабир, але його постріл метрів з двадцяти виявився невлучним. Активно діє на фланзі Пилипчук, який постійно навантажує партнерів передачами у карний майданчик.

11-20 хвилини. Команди обмінялися гострими випадами. Спочатку Романенко вчасно пішов на перехоплення і забрав м'яч у нападника "Факелу", котрий виривався на ударну позицію. А згодом Майкон після навісної подачі пробивав головою з лінії воротарського - вище.

33 хвилина. Контратака "Факела" завершилася виходом нападника сам на сам з Романенком і голом у ворота "Волині" - 0:1.

21-35 хвилини. Незважаючи на пропущений м'яч, "Волинь" володіла відчутною перевагою у грі, але незважаючи на всі старання, матеріалізувати її у голи не вдалося. Найреальніший момент для взяття воріт втратив Бабир, який з близької відстані пробив над поперечиною. Перерва

Розпочався другий тамйм, на який "Волинь" вийшла у такому складі: Літовченко, Ізворану, Шандрук, Планіч, Кравченко, Єременко, Лопес, Зозуля, Пічкур, Пищур, Савіч

36-50 хвилини. Ситуація на полі особливо не змінилася. "Волинь" атакує, але все марно. Партнери вивели Савіча сам на сам з воротарем, та останній пробив прямо у голкіпера.

51-60 хвилини. "Волинь" продовжує контролювати перебіг подій у матчі, але до гольових моментів справа поки не доходить. Відчувається, що гравці луцького клубу фізично дещо "підсіли".

65 хвилина. Рамон Лопес завдав удару метрів з двадцяти п'яти - шкіряний влучив захисника, відскочив назад на Рамона, який з ходу завдав повторного удару - точно у ближню "дев'ятку" - 1:1

66-70 хвилини. "Волинь" остаточно притисла "Факел" до воріт і на останній хвилині гри був гарний момент у Пищура, який пробивав головою після навісної подачі, але воротар суперників зумів витягнути цей постріл. У підсумку - нічия - 1:1. Матч завершено.

Источник: Офіційний сайт ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев