Володимир Шаран: "Працювати в "Карпатах" було моєю мрією"

Володимир Шаран: "Працювати в "Карпатах" було моєю мрією"

21 января 2012, суббота. 19:352012-01-21T19:35:05+02:00

Після представлення Почесним президентом «Карпат» новий головний тренер «зелено-білих» відповів на запитання Інформаційного центру.

– Я дуже вдячний за те, що Петро Петрович дав мені можливість очолити таку команду. Зрештою, я ніколи і не приховував, що працювати в «Карпатах» – це моя мрія. І от до мене звернувся спортивний директор «Карпат», який спитав: чи хочу я стати головним тренером львів’ян? Це було дуже приємно, але я хотів вчинити по-людськи і допрацювати до кінця в Олександрії. І от зараз до мене знову зателефонували, запросили до Львова на розмову. З Петром Петровичем ми усе обговорили і домовилися.

– Що б ви хотіли переказати уболівальникам «Карпат»?

– До мене уболівальники «Карпат» завжди ставилися позитивно. Карпатівці, одним з яких був і я, завжди відповідали шанувальникам взаємністю. Я і зараз переконаний, що таких фанів нема в жодного українського клубу. Тому ще більше хочеться порадувати їх хорошою грою, від якої усі б отримували задоволення.

– Не секрет, що «Карпати» вже кілька років грають за однією моделлю. Ви також прихильник атакуючого футболу чи все ж будете вносити зміни?

– Однозначно я лише за атакувальний, агресивний, видовищний футбол. В Олександрії ми теж хотіли привити гравцям такий стиль гри. І вони старалися як могли. Ми намагалися саме грати у футбол, отримувати від нього задоволення. Те саме я хочу, щоб було тут. Ми всі маємо насолоджуватися карпатівськими атаками.

– Чи встигли ви вже ознайомитися з інфраструктурою клубу?

– На жаль, ще не встиг. Я не був на новому стадіоні, і нову базу як слід ще не вивчив. Але те, що я побачив – мене вразило. Тут є все – тренажерний зал, басейн, чудові поля, словом, все, щоб нормально працювати.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев