Леандро: "Дем’яненко дуже хороший тренер"

Леандро: "Дем’яненко дуже хороший тренер"

22 января 2012, воскресенье. 19:452012-01-22T19:45:27+02:00

Після завершення першого тренувального збору "Волині", ми поцікавилися думкою про проведену роботу у захисника лучан Леандро Мессіаса дос Сантоса.

- Лео, як тобі працюється з новим головним тренером?

- Дуже добре. Приїхав новий тренер і всі хлопці хочуть зарекомендувати себе. Тим більше, що Анатолій Дем’яненко колись був дуже сильним футболістом, грав у збірній СРСР, тому всі його дуже поважають. Загалом тренер у нас дуже хороший, побачите, що команда краще гратиме в чемпіонаті.

- Тренувальні збори мали якісь суттєві відмінності від попередніх?

- Звичайно, у кожного тренера своя система роботи. Один робить акцент на одне, другий – на інше. Тому можу сказати, що мені ці збори дуже сподобались.

- А щодо гри в обороні були якісь новації?

- Звичайно, дещо змінилося, як і система роботи. У Анатолія Дем’яненка є свої задуми і ми намагаємось їх реалізувати. Стиль гри також інший, але я упевнений, що це все тільки допоможе нам ще краще грати.

- Який з проведених у Туреччині спарингів ти міг би відзначити?

- Я вважаю, що ми всі матчі добре зіграли, незважаючи на результати. Зараз у нас на перегляді багато гравців, і, відповідно, склад постійно змінюється. Також якщо брати останній матч з «Младою Болеслав», який ми програли, то команда грала досить непогано, просто гравці «підсіли» фізично. Зараз в нас будуть другі збори, там, думаю, будемо показувати кращі результати. Хлопці уже ближче познайомляться і у нас буде більше взаєморозуміння.

- А як загальний настрій команди після зборів?

- Супер! У всіх просто чудовий настрій. Всі задоволені!

Источник: Сайт ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев