Муртаз Даушвілі: "Про "Карпати" в Грузії знають всі"

Муртаз Даушвілі: "Про "Карпати" в Грузії знають всі"

23 января 2012, понедельник. 14:232012-01-23T14:23:20+02:00

Під час негоди у Львові, доки літак з командою не міг вилетіти на тренувальні збори в Туреччину, футболісти займалися своїми справами. Журналіст інформаційного центру ФК «Карпати» вирішив цей час присвятити спілкуванню з новобранцем «зелено-білих» Муртазом Даушвілі.

– Муртазе, ти в команді нещодавно. Які в тебе враження про футбольний клуб «Карпати» та чого очікуєш на зборах в Туреччині?

– Я на збори їду, щоб працювати. Мені потрібно буде довести тренерам і партнерам, що я готовий виступати за «Карпати». Але для цього необхідно докласти чимало зусиль. А те, що я потрапив у цей футбольний клуб, це однозначно стрибок в моїй кар’єрі. Про «Карпати» знають в Грузії всі. Звісно, це мабуть завдяки виступам в Лізі Європи, і тому, що «зелено-білі» грали в цьому турнірі із «Зестафоні». Та і раніше я чув про цей клуб. Тому вбачаю у своєму переході лише прогрес.

– Отже ти задоволений, що гратимеш у Львові?

– А як може бути інакше? Тому я і підписав контракт.

– Раніше ти проти «Карпат» провів 3 матчі...

– Як три? Хіба?

– Два в Лізі Європи...

– Так! Це я знаю.

– І ще один товариський в Австрії, минулого року.

– Так, було-було. Вже згадав.

– Що запам’яталося тобі в тих іграх?

– Те, що «Карпати» атакувальна команда. Наші захисники весь час були в роботі. Мені також доводилося прикласти чимало зусиль в тих іграх. Але скажу, що тоді це були рівні команди. В Грузії не було клубу сильнішого за «Зестафоні», що ми і довели, здобувши чемпіонство і зігравши в Лізі Чемпіонів. Але в «Карпат» була перевага в досвіді і у виконавцях. Футболісти тут справді сильні.

– А з кимось з гравців ти вже встиг потоваришувати?

– Я з усіма гравцями в хороших відносинах. Мене тут взагалі тепло зустріли. Але наразі тісніше поспілкуватися ні з ким не вдається. Я наразі не володію українською, погано знаю російську мову, а англійську ще гірше. Тому і виникають труднощі в спілкуванні. Але партнери мене підтримують і мені допомагають.

– Але мову ти збираєшся вивчити?

– Думаю, це питання часу. Після зборів буду вже краще все розуміти, а мине місяць-другий, і ситуація зміниться в ще кращий бік. Чим більше ти в цьому середовищі – тим швидше адаптуєшся до нього.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев