Олександр Піщур: "Ще здатен допомогти команді"

Олександр Піщур: "Ще здатен допомогти команді"

23 января 2012, понедельник. 15:402012-01-23T15:40:51+02:00

- Сашко, як тобі працюється у команді після повернення?

- Все нормально. Працюю в звичайному режимі. Стараюсь довести, що ще здатен допомогти команді.

- У товариських матчах на тренувальних зборах ти знову виводив команду на поле у якості капітана. Це рішення команди чи головного тренера?

- Не можу відповісти однозначно на це запитання. Мені дали капітанську пов’язку от я і виводив команду. Я не знаю чиє це було рішення.

- Як оціниш результати першого збору?

- Досить непогано. Заклали фундамент для подальшої роботи. Працювали постійно у режимі дворазових тренувань. Все чудово. Ноги болять – отже працювали добре.

- А що скажеш про нового головного тренера? Які новинки внесено у підготовку команди?

- Звичайно, тренувальний процес змінився. Тренування не розтягуються, короткі, але дуже інтенсивні, ніхто не стоїть, всі рухаються. Загалом тренувальний процес мені дуже сподобався.

- Як на твою думку, над чим потрібно найбільше працювати команді в по дальшому, аби покращити своє становище у турнірній таблиці навесні?

- У нас є ще два збори, на яких ми будемо готуватись. Головним завданням на них буде награти склад і знайти взаєморозуміння з хлопцями. Зрозуміти те, що від нас хоче головний тренер. У який футбол він хоче, щоб ми грали. Чим швидше ми це все зрозуміємо, тим швидше почнемо досягати позитивних результатів.

Источник: ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев