Павло Кучеров: "Максимальну увагу приділяємо роботі з м'ячем"

Павло Кучеров: "Максимальну увагу приділяємо роботі з м'ячем"

24 января 2012, вторник. 22:422012-01-24T22:42:56+02:00

«Карпати» в Туреччині провели кілька тренувань. Однак вже в перший день попередньо напрацьований графік роботи на зборах довелося корегувати. Павло Кучеров, під чиїм керівництвом наразі і працюють футболісти, нічого страшного в цьому не вбачає.

– Я завжди до тренувального процесу підхожу так, щоб спортсмен був готовий, добре відпочивши. Лише тоді він може приступати до тренування. А оскільки через переліт хлопці півночі не відпочивали, дуже важливо було дати їм можливість добре відновитися. Тобто, як би ми провели перше тренування в 10-ій ранку, то підйом необхідно б було провести о 8-ій. А організм футболіста був би ще не повністю відновлений, а це ризик отримання травми. Найважливіше, щоб перший збір пройшов без травм і ми відпрацювали повною групою. Тоді і напрацювання команди будуть ефективніші. Таким чином ми першу половину першого дня дали хлопцям можливість добре відновити сили. Навіть організували прогулянку околицями турецького готелю.

– Такі прогулянки об’єднують команду чи вони мають на меті якесь інше завдання?

– В першу чергу ми одна команда. Тому все повинні робити разом. Ми вийшли з хлопцями до моря подихати морським повітрям. Під час прогулянки ми поговорили про те, як працюватимемо протягом наступних кількох днів. Також вирішили організаційні питання, яким чином ми будуватимемо робочий процес. Таким чином я поєднав приємне з корисним. Я вважаю, що необхідно приділяти багато уваги розмовам з футболістами як індивідуально, так і в колективі. Спортсмени – це люди, яким необхідно постійно підказувати, розповідати, як вірно, як ні і керувати ними. Тому я вважаю, що це важливо і з задоволенням приділяю цьому увагу.

– Разом з «Карпатами» на зборах в одному готелі проживає їх перший суперник в офіційному матчі луганська «Зоря».

– Справді, це була несподіванка. Але нічого в цьому страшного немає. До того ж сусіди через два дні вже їдуть. А зараз лише розпочинається підготовчий сезон. До початку чемпіонату ще далеко, тому не варто з цього робити якісь висновки. Не варто переживати, що вони на нас подивляться, і цим скористаються. Все ще може змінитися. Ще раз кажу – ми лише почали підготовку. Не потрібно хвилюватися за це, потрібно в першу чергу дивитися лише на себе. А той, хто захоче за нами спостерігати, знайде спосіб це зробити. В сучасному спорті нічого неможливо приховати.

– Ви задоволені першими тренуваннями? Як проходить тренувальний процес?

– Ми з першого тренування максимальну увагу приділяємо роботі з м’ячем. Жодна вправа, окрім розминки, в нас не проходить без м’яча. Футболісти повинні максимально працювати на полі саме з м’ячем. Тренування ми будуємо так, щоб було кілька груп футболістів, кожна з яких виконувала своє поставлене завдання. А потім, під час роботи просто тасуємо гравців з групи в групу, щоб врешті решт кожен отримав однакову кількість заданої на тренуванні роботи.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев