"Карпати" в Туреччині: День другий (+фото)

"Карпати" в Туреччині: День другий (+фото)

25 января 2012, среда. 11:452012-01-25T11:45:55+02:00

Другий день зборів для футболістів «Карпат» пройшов вже так, як його планували провести ще у Львові. Команда провела два повноцінних тренування, кожне з яких тривало трохи більше двох годин.

Втім, без ложки дьогтю все ж не обійшлося. Зранку з температурою прокинувся молодий захисник львів’ян Володимир Подоляк. Лікарі кажуть, що нічого страшного, однак на цілий день прописали йому ліжковий режим. Відтак футболіст з командою не тренувався.

Перше тренування команда провела о 10:00. Одразу після його завершення розпочався дощ, який в подальшому не припинявся протягом цілого дня. Однак, попри те, що ввечері опади стали значно сильнішими, вони не завадили футболістам вийти на друге заняття.

На ньому хлопці повністю віддались роботі. До прикладу іспанець Лукас так кричав, аби партнери віддавали пас, що по завершенні тренування просто захрип і ледве говорив. Потішив і новобранець команди Муртаз Даушвілі. Грузин під час гри звертався до партнерів «Брате», за що ті віддячували йому передачами. Також опорник показав, що вміє забивати, кілька разів розписавшись у воротах «суперників».

Не сумуватиме тепер грузин і за межами поля. Вчора в готель, де проживають «Карпати», заселилася ще одна команда. Це співвітчизники Муртаза з клубу «Гагра».

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев