Матч "Карпати" - "Ягеллонія" було зупинено на 38-й хвилині

Матч "Карпати" - "Ягеллонія" було зупинено на 38-й хвилині

26 января 2012, четверг. 18:302012-01-26T18:30:02+02:00

О 15:30 за київським часом львівські «Карпати» розпочали свій перший матч під керівництвом нового головного тренера Володимира Шарана. Суперник «зелено-білих» – польська «Ягеллонія» з Білостоку, що посідає десяте місце в Екстраклясі.

Карпатівці вже з перших хвилин поєдинку почали облогу воріт суперника. Лише дивом м’яч не опинився у рамці «Ягеллонії» після ударів Еріка, Кузьменка та Лукаса. Натомість польська команда лише одного разу небезпечно загрожувала воротам Ільющенкова після удару головою у виконанні Гржеляка.

На 38-й хвилині рясний дощ, що супроводжував гру, переріс у град, тож арбітр прийняв рішення зупинити матч. Негода не припинялась, тож команди були змушені завершити спаринг достроково.

Стартові склади команд:

«Карпати»: Ільющенков, Гірський, Мілошевіч, Кузьменок, Болохан, Ткачук, Озарків, Ерік, Кас’ян, Кополовець, Лукас.

Тренер – Володимир Шаран.

«Ягеллонія»: Сандомерскі, Норамбуена, Порембскі, Цьонек, Купіш, Тиміньскі, Арлуковіч, Сератліч, Буркхарт, Гржеляк, Франковскі.

Онлайн-репортаж.

Команди готуються вийти на поле, а тим часом надворі хмарна погода, зранку пройшов дощ та зараз хмари більш-менш розійшлись. Температура повітря + 15°С.

1 хв. - Матч розпочався. З капітанською пов’язкою карпатівців на поле вивів Андрій Ткачук.

2 хв. - Вже на початку поєдинку гравці «Ягеллонії» подали штрафний з району кутового прапорця – карпатівські оборонці винесли м`яча з власного штрафного.

3 хв. - Кас’ян опинився в офсайді, пробив по воротах після свистка, за що був нагороджений жовтою карткою.

4 хв. - Перший гольовий момент у «Карпат»! Болохан з лівого флангу подав у карний суперника, Ерік головою пробив трохи вище воріт!

5 хв. - Знову Ерік загрожує воротам поляків! Цього разу Кополовець прострілив у карний і бразилець у падінні ударом ноги замикав передачу. Знову трохи неточно.

6 хв. - Карпатівці продовжують стартовий штурм воріт суперника. Кополовець заробив право на кутовий, подачу з якого виконав Ерік. Кузьменок втрачає чудову нагоду відкрити рахунок, вигравши верхову дуель і головою пробивши повз «дев’ятку»!

7 хв. - Знову почав накрапати дощ.

10 хв. - Партнери вивели Франковскі на побачення з Ільющенковим, однак арбітр матчу зафіксував у нападника офсайд.

13 хв. - Лукас на силу виконав удар зі штрафного за 30 метрів від воріт «Ягеллонії» – м`яч після рикошету від гравця суперників пролетів у лічених сантиметрах від стійки на кутовий.

15 хв. - Карпатівці грають за такою схемою: зліва у захисті Болохан, справа – Гірський, у центрі дует оборонців склали Мілошевіч та Кузьменок. Пара опорників – Озарків і Ткачук, попереду у центрі поля розташувався Ерік. Тріо нападників (зліва – направо): Кополовець, Кас’ян, Лукас.

18 хв. - Ерік отримав м`яча на правому фланзі атаки, ефектно прибрав на замасі трьох оборонців і пробив з кута штрафного майданчика. Удар вийшов несильним, та ще й у руки Сандомерскі.

20 хв. - Карпатівці заробили право на черговий штрафний, цього разу за 35 метрів по центру воріт. Виконувати удар взявся Ерік, однак пробив майже по центру – легка здобич для голкіпера.

23 хв. - Михайло Кополовець пішов стопами Кас’яна, заробивши жовту картку в ідентичній ситуації: пробив після свистка, потрапивши у положення поза грою.

25 хв. - Перша реальна загроза воротам «Карпат». «Ягеллонія» заробила право на штрафний з правого флангу біля кутового прапорця. Після подачі стандарту Гржеляк ударом головою від землі спрямував м`яча у сантиметрах від рамки.

27 хв. - Після невдало виконаного корнера біля воріт «Карпат» «зелено-білі» провели стрімку контратаку, у фіналі якої Лукас передачею виводив Касьяна сам-на-сам з кіпером, однак нападник зовсім трохи не дотягнувся до круглого.

29 хв. - Ерік потужно пробив лівою з-за меж карного у нижній кут воріт – голкіпер у стрибку перевів мяча у штангу, після чого круглий пішов на кутовий.

31 хв. - Арлуковіч пробиває з 40 метрів – надто неточно.

33 хв. - Після кутового у виконанні карпатівців м’яч відлетів під удар Болохану, який зльоту пробив – вище воріт.

34 хв. - Ерік зі штрафного подав у карний суперника, де зумів нав`язати боротьбу Кас’ян, однак порушив при цьому правила.

37 хв. - З середини першого тайму безперестанку падає рясний дощ. Щойно на поле почав падати і град.

38 хв. - Суддя через вкрай несприятливі погодні умови вирішив призупинити гру. Обидві команди очікують на рішення: продовжити матч чи завершити його.

Арбітр через погодні умови не дозволив командам продовжувати поєдинок. Чи відбудеться повторна зустріч команд (і чи відбудеться взагалі) буде повідомлено пізніше.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев