Володимир Шаран: "Не задовільняє фізичний стан гравців"

Володимир Шаран: "Не задовільняє фізичний стан гравців"

28 января 2012, суббота. 13:362012-01-28T13:36:18+02:00

Для наставника «Карпат» Володимира Шарана матч з «Ягеллонією» став першим на чолі нової команди. Однак у четвер дебют наставника виявився неповноцінним. Через погодні умови на 38-ій хвилині гру було зупинено і перенесено на наступний день.

– Як ви можете оцінити дії своєї команди у незавершеному матчі?

– На превеликий жаль ми цю гру так і не дограли. На це, звісно, є об’єктивні причини – погода. В такий град грати неможливо. Щодо самого змісту гри – то мені зараз важко щось конкретне сказати. Зауважу лише, що для себе певні висновки я зробив. По-різному можна оцінювати цей матч. Тому я хотів побачити в повторному спарингу усіх решта гравців в дії: і молодих футболістів, і тих, що не грали у четвер. З тих висновків, що я для себе зробив, можу лише сказати, що працювати нам потрібно ще дуже багато.

– У першому «напівматчі» «Карпати» весь час провели в атаці. Ви залишилися задоволені побаченим?

– Не можу сказати, що мені все сподобалось, але моментами і справді хлопці показували непоганий футбол. Мали 3-4 моменти, які повинні були реалізовувати. А ось в обороні були проблеми. Проблеми були і в середині поля. Не можу сказати, що в поляків були якісь серйозні моменти, але все ж наші клопоти я побачив. Можливо, десь незначні, більше тактичного плану. Адже видно, що хлопці всі навчені, пройшли непогану школу, видно, що з ними працювали тактично грамотні тренери. Але наразі мене не задовільняє їхній фізичний стан. Буде фізичний стан на хорошому рівні, тоді і буде атакуючий футбол і реалізація покращиться.

– Вже у повторній грі команда після першого тайму поступалася 0:2. Що ви хлопцям таке сказали в перерві, що на полі кардинально змінилася ситуація в другій половині гри?

– Я на цю гру установки ще не давав. До матчу з «Ягеллонією» з хлопцями більше займався Павло Кучеров. Він наразі краще знає хлопців. Відтак я йому довірив на ці два матчі проводити установки. Загалом, ми так собі і розпланували, щоб з початку матчу вийшов цей склад, який у четвер не брав участі в матчі. А вже в перерві зробили заміни і трохи перебудували схему гри. В другому таймі ми стали грати з одним опорним півзахисником, і з двома верхніми опорними. Вийшли Лукас, Кас’ян, Кополовець, Ерік... Це гравці атаки, які додали діям команди швидкість і свою майстерність, звичайно. Тому і такий результат. Плюс поляки підсіли фізично.

– Ви залишилися задоволені результатом гри?

– Результатом я і справді задоволений. Але я не радію, що ми, мовляв, виграли першу гру, ще й з таким рахунком. Я розумію, що польська команда – міцний середняк Екстракляси. Попри це в нашої команди ще роботи дуже багато. Якщо я зараз буду задоволений грою та функціональним станом хлопців, тоді немає змісту працювати далі. Часу до початку весняної частини чемпіонату не так вже й багато, але ми зможемо підготуватися і знайти спільну мову з футболістами.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев