Андрій Тлумак: "Програвали, але проявили характер"

Андрій Тлумак: "Програвали, але проявили характер"

28 января 2012, суббота. 13:392012-01-28T13:39:08+02:00

Воротар «Карпат» Андрій Тлумак в матчі з «Ягеллонією» був ледь не найдосвідченішим гравцем львів’ян. Втім, саме у першому таймі у ворота «зелено-білих» влетіли обидва голи. Проте звинувачувати воротаря «левів» язик не повертається, адже до перерви суперник грав проти вітру, а траєкторію м’яча після ударів в таких ситуаціях передбачити практично неможливо.

– Які в тебе враження від перших 45-и хвилин гри, які ти відіграв на полі?

– 0:2 програвали, але в результаті перемогли 6:2, проявивши характер. Можливо, перший тайм ми провалили, але в другому хлопці вийшли і дуже добре зіграли і забили шість м’ячів. Для зборів це хороший матч.

– Якимось чином вітер втрутився сьогодні в перебіг подій матчу?

– Однозначно. Дуже важко було грати, тому що вітер сильний був. В одні ворота залетіли всі вісім м’ячів. Але ще раз повторюсь – це збори. До того ж команда виграла – отже, все добре.

– Голи, які команда пропустила, були доволі схожими. В тих ситуаціях ти міг би щось змінити?

– Думаю, так. Відбив м’яча перед собою... Особливо це стосується першого гола, бо другий – там м’яч взагалі полетів по неймовірній траєкторії. А от в першому голі і справді міг би зафіксувати м’яча, але мені цього не вдалось зробити і їхній нападник добив круглого. Але є нюанси. Перед грою ми говорили про те, що треба бігти на добивання і страхувати воротаря, але ніхто в тому епізоді такі і не пішов на м’яч. Але для того і проводяться збори та товариські матчі, щоб помилки не повторювались. В нас зараз є нові гравці, ми притираємося один до одного. Просто потрібен час.

– Ти в команді вже багато років. Чимось відрізняються ці збори від попередніх?

– Не можу сказати, що кардинально відрізняються. Хіба що погодою. Тут три дні падав дощ і він нам не давав провести нормальний тренувальний процес. Але нічого. Сьогодні вже краща погода, хіба що вітер. Але вже можна нормально працювати і тренуватися.

– На твоїй пам’яті були такі погодні умови на зборах раніше?

– Було всяке, звичайно. Але такого, щоб зразу приїхали і не могли нормально працювати, окрім тренажерного залу, здається, не було.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев