"Карпати" в Туреччині: День 7-й (+фото)

"Карпати" в Туреччині: День 7-й (+фото)

30 января 2012, понедельник. 12:522012-01-30T12:52:05+02:00

До екватору перших закордонних зборів в Туреччині «Карпати» підійшли з напрацьованою схемою щоденної роботи. Сьомий день на зборах за своїм загальним змістом фактично нічим не відрізнявся від дня попереднього. Ті ж дворазові тренування, робота в тренажерному залі та процедури відновлення.

Втім, для травмованих карпатівців, Олега Голодюка та Сергія Зеньова, які наразі готуються за індивідуальною програмою, все ж певні зміни у тренувальному процесі були. Обидва футболісти, під наглядом тренера, цього разу працювали на узбережжі. Тренувальний процес був побудований таким чином, щоб вправи, які футболісти виконують на піску, давали більші навантаження на м’язи.

Втім, попри важкі тренування, та немалу кількість часу, проведену далеко від дому, футболісти в колективі підтримують дружню та невимушену атмосферу. При нагоді і не забувають жартувати. Так, до прикладу, коли на вечірнє тренування на одну хвилину спізнився один з помічників головного тренера, Михайло Кополовець, не довго думаючи, запропонував його оштрафувати.

Втім, у цей день карпатівському нападнику можна було собі дозволити такі жарти з тренерським штабом. Футболісту виповнилося 28 років. Відтак, за давньою традицією ввечері Кополовця вітали всім колективом. В подарунок гравець отримав торт та «Многая літа». Солістом, як і в попередніх випадках, виступив Ерік.

Окрім цього бразильський півзахисник відточував майстерність в іншій професії. Карпатівський легіонер ненадовго став журналістом і провів телеекскурсію готелем, де проживають «зелено-білі».

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев