Ігор Пластун: Підтримував форму навіть у відпустці

Ігор Пластун: Підтримував форму навіть у відпустці

11 января 2013, пятница. 20:572013-01-11T20:57:00+02:00

Центральний захисник "Карпат" Ігор Пластун свій відпочинок вирішив провести у двох місцях – зимовому Києві, звідки він родом, та літньому Єгипті.

"Одразу ж після сезону поїхав в Київ, де пробув 3-4 дні. А після цього з дівчиною та братом вирушили до Єгипту. Через два тижні знову повернулися до столиці, де й відсвяткували Новий рік" – розповідає Ігор.

"Цього разу я не гнався за якимось оригінальними курортами. Усій нашій компанії Єгипет видавався ідеальним варіантом. Сонце, спека і море – цього вистачало".

"Зараз ми вже працюємо. Тобто перше тренування у вигляді пробіжок заплановане на суботу, а до цього ми проходили медогляд, складали різні тести. У п’ятницю нам дали вихідний, а в неділю вже летимо в Туреччину".

"Звичайно, я підтримував спортивну форму. Кожному гравцю роздали відповідну програму. Там було сказано, що два тижні можна відпочивати. Та попри це я кілька разів ходив в тренажерний зал, а вже в Києві працював відповідно до рекомендацій. Правда, я трохи захворів, у мене була температура і це вибило мене з колії. Але я планую все швидко надолужити" – підсумував центральний захисник "Карпат".

Нагадаємо, 9-го січня львівські "Карпати" розпочали підготовку до весняної частини сезону 2012/2013. 13-го січня львівяни вилетять на перший тренувальний збір до Туреччини, який буде присвячений головним чином фізичній підготовці гравців. Додому команда повернеться 24-го січня.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Тэги: Игорь Пластун, Карпаты (Львов)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев