Олександр Ярославський: Пропонували "Таврію" купити

Олександр Ярославський: Пропонували "Таврію" купити

14 января 2013, понедельник. 14:552013-01-14T14:55:00+02:00

Екс-президент "Металіста" коментує трансфер Тайсона й чутки про придбання ним нового ФК

- Олександре Владиленовичу, харківський клуб здійснив найперший за нового власника трансфер. І то одразу - резонансний… Звідси можна зробити висновок, що наразі в клубі нічого не змінилося, адже і при вас "Металіст" підсилював конкурентів - згадаймо бодай минулорічний перехід Марко Девича.

- Я не можу розмірковувати на тему - змінилося щось чи ні від часу мого відходу з клубу. Проте в ситуації згаданих трансферів є одна спільна риса, яка пояснює, здається, все: і в контракті натуралізованого серба, і в контракті бразильця була "клаусура" - пункт із зазначеною сумою відступних, заплативши яку цих футболістів міг придбати будь-який ФК. Ось вони цим і скористалися. У випадку з Тайсоном сума становила 20 млн доларів, і вона є часткою угоди з продажу "Металіста".

- Тобто?

- Тобто є частиною погашення тієї угоди, яку ми уклали з новою адміністрацією "Металіста" напередодні Нового року… Тайсон міг опинитися в "Челсі", натомість опинився в "Шахтарі" - побачимо, що з цього вийде. Припустімо, з минулорічного трансферу Девича майже ніхто не виграв: у нас він буд твердим гравцем основи, а в Донецьку…

- Давайте про "роман, що не відбувся" бразильця з "Челсі": справді, з боку лондонців був серйозний інтерес, якась конкретика?

- Ну, як… В Одесі кажуть: "Інтерес, інтерес, виходи на букву "С"… Навіщо про це сьогодні розмовляти? Мабуть, не підійшов він англійському клубу. Яка тут конкретика?

- І все ж - про неї: чи буде з весни на футболках "Металіста" логотип DCH?

- Маєте на увазі, чи пропонували мені виступити титульним спонсором харків’ян?.. Поки до мене ніхто не звертався, та й навіть якби зверталися, я б це не став коментувати.

- А чи прокоментуєте інформацію, яку я знайшов на трьох різних джерелах: нібито (наголошую на цьому слові!) невдовзі ви придбаєте або "Олександрію", або "Арсенал", або "Зорю"…

- А ще мені з Криму телефонували - пропонували "Таврію" купити (сміється)! Маю враження, що після того, як у мене з’явилися великі гроші (ну, поки що не заявилися, але повинні…), всім кортить "вбухати" мені якийсь клуб! Поки скажу так: усе це неправда… Знаєте, в нашому футболі ситуація парадоксальна: я насправді не розумію, що таке "власність українського ФК".

- ???

- Ось, подивіться: серед усіх клубів ПЛ лише "Шахтар" і "Дніпро" мають власні стадіони, що коштують конкретну суму. В усіх інших - оренда. То це як: їхня власність чи все ж ні? І як це оцінювати? Я не знаю… А якщо не відомо, що оцінювати, то як це можна придбати?

- Трохи заплутатися… Давайте запитаю по-інакшому: наприкінці минулого року ви казали мені, що в будь-якому випадку залишитесь у футболі - принаймні як уболівальник. Наразі на більше не розраховуєте?

- Розраховую. Більше того: нині розглядають певні футбольні проекти, однак, звісно, поки що карти не розкриватиму.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Александр Ярославский, Металлист (Харьков)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев