Руслан Ротань: Для нас цей рік буде незвичайний

Руслан Ротань: Для нас цей рік буде незвичайний

15 января 2013, вторник. 20:172013-01-15T20:17:00+02:00

Перед відльотом до Іспанії, де "Дніпро" проведе свій перший цьогоріч матч, капітан дніпропет­ровців Руслан Ротань розповів про свої очікування від зимових зборів.

- За моїми підрахунками, нинішня передсезонна підготовка - вже одинадцята для вас у "Дніпрі"?

- Статистику зазвичай ведете ви, журналісти, якщо згадати, що вперше з основним складом я поїхав на ізраїльські збори в 2000-му, то порахувати неважко - справді в "Дніпрі" одинадцята. Ще три зимові міжсезоння я провів з "Динамо".

- Вважається, що перший збір після відпустки - це найскладніше, що є в житті футболістів.

- Це справді так. Легких зимових зборів не буває. Всі ми розуміємо ту відповідальність, яка на нас лежить, що без підготовки, закладеної в січні-лютому, не відіграти на належному рівні весь рік. Знаю, що хлопці старалися у відпустці підтримувати свою форму. У кожного був індивідуальний графік підготовки і, я впевнений, всі його виконували. У нас попереду дуже багато важливих ігор у всіх турнірах, тому до них потрібно буде підійти добре підготовленими.

- Особисто ви відпустку як провели?

- З родиною в ОАЕ, де прекрасно відпочив після напруженої першої половини сезону, тож повен енергії й навіть якийсь спраглий до нової роботи.

- Як сприйняли в колективі новачків?

- Майже з усіма ми добре знайомі, адже це загалом наші гравці, зайвий раз представляти їх не треба, а як у них піде справа - покажуть збори. У будь-якому випадку, думаю, ці хлопці повинні посилити конкуренцію.

- Те, що "Дніпро" почне сезон, як ніколи рано, в середині лютого, якось позначається на роботі в Іспанії?

- Так. Тренери попередили: часу небагато, готуватися будемо інакше.

- Як сприйняли жеребкування Ліги Європи?

- "Базель"… В останні роки ця команда майже постійно грала в Лізі чемпіонів. Ще зовсім недавно швейцарці вибивали з групового турніру "Манчестер Юнайтед", що говорить про рівень нашого суперника. Будуть дуже непрості ігри, тим більше, вони відбудуться одразу після зборів.

- Про "Базель" часто думаєте, почавши підготовку до сезону?

- Чесно кажучи, більше голова зараз зайнята тим, як швидше відновитися і оптимальні кондиції набрати. Це зараз найважливіше. Тренери потім нам розповідатимуть про швейцарський клуб, показуватимуть ігри суперника, всі його сильні й слабкі сторони.

- Є впевненість, що дніпропетровська команда здатна на багато?

- Поза всяким сумнівом. У нас зараз підібрався хороший колектив з сильними виконавцями. Ми це продемонстрували у першій частині сезону. За майбутній місяць ще повинні додати в зіграності, до того ж, напевно, в команді з’являться нові виконавці.

- Хуанде Рамос якось сказав про вас: "Радий, що в команді є футболіст, здатний майже без втрати якості зіграти на різних позиціях". Як воно, бути універсалом?

- Без особливої потреби Містер мене не смикав. Адже він знає: найбільш комфортно я почуваюся в ролі опорного хавбека. Водночас, якщо треба, завжди готовий підстрахувати.

- Які цілі ставите перед собою цьогоріч?

- Хотілося б нарешті щось виграти з "Дніпром" і пройти якомога далі в Лізі Європи. Що на ділі вийде, життя покаже. Повірте, для нас це буде незвичайний рік.

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Днепр, Руслан Ротань


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев