В’ячеслав Чурко: Боротимуся за місце в основі

В’ячеслав Чурко: Боротимуся за місце в основі

18 января 2013, пятница. 13:392013-01-18T13:39:00+02:00

Весняну частину чемпіонату в складі "Говерли" проведе вихованець Ужгородської СДЮШОР з футболу В’ячеслав Чурко, права котрого належать донецькому "Шахтарю".

В’ячеслав поповнив лави клубу ще в жовтні минулого року, однак, через прикру травму у складі молодіжної збірної України, так і не провів жодного матчу за "Говерлу". Як себе почуває нині В’ячеслав, довідувався у гравця напередодні тренування команди.

- Як пройшов процес відновлення, нині вже все гаразд?

- Все добре, готовий працювати на всі 100% та показати все, на що здатен.

- Той чинник, що Закарпаття – твій рідний край мала вплив на те, щоб залишитися в Ужгороді?

- Звісно, адже повернувся додому, так нічого й не показав, тож, звісно, що не хотілося повертатися назад у Донецьк так і не провівши жодного матчу в рідному місті за "Говерлу". Хочу всім, скептикам довести, що на Закарпатті є хороші футболісти й наш край багатий на футбольні таланти.

- Хто твій кумир у футболі?

- Кріштіану Роналду.

- Яку ціль ставиш перед собою у складі "Говерли"?

- Наразі на зборах потрібно набрати необхідні кондиції, продемонструвати хороші якості перед тренерським штабом, щоб претендувати на місце в основному складі. Та, звісно, уникнути травм.

- Зараз в прем’єр-лізі в окремих клубів з’явилися фінансові негаразди, гадаєш, цей фактор може вплинути на гравців, дещо їх розхолодити?

- Ніхто з хлопців в голові проблеми інших клубів не тримає. Головний тренер налаштовує нас покладатися лише на власні сили і вибиратися зі складної ситуації завдяки власним здобуткам.

- Де колядував на Різдво?

- Колядувати не зміг, так як провів різдвяні свята в Донецьку.

Источник: ФК "Говерла"

Тэги: Вячеслав Чурко, Говерла (Ужгород)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев