Робоча група вирішить питання переходу "Карпат" на "Арену Львів"

Робоча група вирішить питання переходу "Карпат" на "Арену Львів"

24 января 2013, четверг. 10:592013-01-24T10:59:00+02:00

У Львові буде створена робоча група з представників міста і ФК "Карпати", яка протягом тижня напрацює дорожню карту щодо вирішення питання переходу футбольного клубу на стадіон "Арена Львів". Робоча група буде створена під керівництвом голови Львівської ОДА.

Про це сьогодні у Львові за підсумками наради щодо функціонування стадіону "Арена Львів" повідомив віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.


За його словами, на сьогодні реально є проблеми для ефективної роботи клубу, і для того, щоб стадіон був заповнений, це питання має бути вирішено. Також віце-прем’єр додав, що стадіон має використовуватися і для культурних заходів – фестивалів, концертів. "Уряд триматиме це питання на контролі", – заявив Грищенко.

Гендиректор ФК "Карпати" Ігор Дедишин, своєю чергою, заявив, що головним підсумком наради є повне розуміння комплексу проблем і реальне бачення, як їх вирішувати. "Думаю, що цей комплекс проблем спільними зусиллями ми вирішимо", – сказав він.

Міський голова Львова Андрій Садовий додав, що під час матчів "Карпат" планується, що схема транспорту буде така ж, як і під час Євро-2012. Також він висловив сподівання, що Федерація футболу підтримає, щоб у Львові проводилися і матчі збірної України, адже, за словами міського голови, збірна у Львові ще не програвала.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ЗІК

Тэги: Арена Львов, Карпаты (Львов), Премьер-лига


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев