Олег Красноперов: Перехід у "Металіст" - це великий шанс та велика відповідальність

Олег Красноперов: Перехід у "Металіст" - це великий шанс та велика відповідальність

28 января 2013, понедельник. 16:412013-01-28T16:41:00+02:00

Новоспечений півзахисник "Металіста" дав одне з перших інтерв’ю в новому статусі

- Олеже, кілька днів тому мій колега вже робив із вами інтерв’ю, яке головним чином стосувалося "Ворскли", а питання про спільне майбутнє з "Металістом" ви не стали коментувати. Відтепер відомо офіційно, що ви перебралися до Харкова. Не бентежить той факт, що ваші колишні партнери Андрій Оберемко та Павло Ребенок у "Металісті" себе не знайшли?

- Насамперед, хотів би підкреслити, що перехід у команду такого рівня - це великий шанс та велика відповідальність. Наразі не знаю, чи гратиму, але запевняю, що робитиму все, щоби відповідати високому рівню мого нового клубу.

- В інтерв’ю офіційному сайту "Металіста" ви повідомили, що перемовини тривали впродовж місяця. Що було причиною: клуби не могли між собою домовитися чи ви не відразу зважилися на цей трансфер?

- Було чимало нюансів. Тут і особисті моменти: родина довгий час мешкає в Полтаві, вже обжилися, діти до школи ходять, тому зважитися справді було нелегко. Попервах рідні, до речі, залишатимуться в Полтаві. Тривав переговорний процес і між клубами, який, у підсумку, завершився успішно. Дякую керівникам "Ворскли", що згодилися мене відпустити.

- Якщо не секрет, чи платив "Металіст" за вас гроші та на який термін розрахований ваш контракт?

- Перепрошую, але ці деталі не розголошуватиму.

- Цей трансфер можна назвати піковим моментом, апогеєм вашої кар’єри?

- Безперечно. Це - величезний крок уперед для мене. Радію від того, що ще отримую можливість виступати й на найвищому рівні, в європейських змаганнях.

- Олег Шелаєв, Едмар та Чако Торрес: чи представників цього тріо можна називати вашими головними конкурентами?

- Думаю, всі дивляться футбол і бачать, хто на якій позиції виступає, а тому співставити, гадаю, не проблема…

- Упродовж поточного трансферного вікна "Ворсклу" залишили відразу троє лідерів: спочатку Роман Безус із Євгеном Селіним, тепер ви. З огляду на це слід передрікати нелегку долю полтавському клубові?

- Утрати лідерів непомітно не проходять, але, впевнений, катастрофічний регрес у "Ворсклі" не спостерігатиметься. Як мовиться, незамінних людей немає. Тим паче, зважаючи на традиційно велику кількість молодих талантів. Згадайте того ж Безуса: за кілька років хлопчина пройшов шлях од футболіста другої ліги до гравця київського "Динамо" та національної збірної. Упевнений, що й нині на підході до основи є не менш талановита молодь.

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Металлист (Харьков), Олег Красноперов


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев