Жовтюк: В мене агресія в крові

Жовтюк: В мене агресія в крові

30 января 2013, среда. 23:172013-01-30T23:17:20+02:00

Центральний захисник Микола Жовтюк провів на полі весь другий тайм у першому спарингу для "Карпат" на других зборах. Відіграв вихованець карпатівської школи загалом добре, зокрема й тому по перерві вдалося зберегти ворота в недоторканості. Про своє бачення цього матчу Микола розповів одразу ж після його закінчення.

- Миколо, як почуваєшся після першого матчу?

- Загалом нормально. Сили є, можна було ще один тайм відбігати. Але Тренер поділив команду на два склади і кожен отримав свої 45 хвилин. Тільки двоє - Лукас і Ткачук відіграли увесь матч. А щодо свого самопочуття, то досить важко було виходити на поле психологічно. Дуже не хотілося, щоб і у нашому таймі світло вимикали...

- У тебе раніше були такі "темні" матчі?

– Ні. Просто ми завжди тренувалися вдень. Лише в карпатівській Академії займалися іноді під світлом прожекторів. Але там у нас ніколи світло не зникало.

- Ти вихованець карпатівської школи. А більшість твоїх опонентів є вихованцями "Партизана". Можеш оцінити їхню готовність?

- Я знаю, що вони отримали серйозне визнання в Європі і їхню школу назвали однією з кращих. Видно, що в цих хлопців є дуже непогана база. Загалом цікава команда.

- Ти грав дуже агресивно, не шкодуючи ніг...

- Ніг не шкода. А суперники хай свої жаліють. В мене в крові така агресія, я завжди намагаюся грати на межі фолу.

- Прикро, що сьогодні програли?

– Звісно. Ніколи не хочеться програвати. Є таке поняття як спортивна злість. Я хочу тільки вигравати.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Тэги: Карпаты (Львов), Микола Жовтюк


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев