Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
23.02.2013
18:16
"Волинь" здобуває перемогу над білоруським "Німаном"

Луцька "Волинь" у турецькому Белеку на тренувальному полі спорткомплексу "Глорія Голф" провела передостанній спаринг заключного зимового збору. Команда Анатолія Демяненка зустрічалася із гродненським "Німаном" і перемогла 2:1.

Лучани зі старту заволоділи ініціативою і забили у кожному таймі по голу. Спочатку із пенальті відзначився Ігор Скоба (в штрафному майданчику збили Хомченка), а по перерві вдало зіграв у карному Овонікоко. Наприкінці матчу білоруси скоротили розрив в рахунку з пенальті.

Склад "Волині" у цьому матчі: Неділько, Насонов (Леандро, 60), Приндета, Масло, Задерецький, Скоба, Стевич, Бабир, Щедрий, Хомченко (Шумахер, 46), Овонікоко.