Говерлу залишає  ряд футболістів

Говерлу залишає ряд футболістів

10 января 2014, пятница. 17:352014-01-10T17:35:00+02:00

Генеральний директор "Говерли" Іван Шіц повідомив, що вже станом на сьогодні основний склад ужгородської команди можуть залишити ряд гравців.

"На трансфер виставлені нападник Руслан Івашко, який перебував в оренді в тернопільській "Ниві", захисник Андрій Сагайдак (був в оренді в складі хмельницького "Динамо"), півзахисник Владислав Микуляк, бразилійський захисник Леандро. Також тривають перемовини щодо передачі в суборенду або про її завершення з Віталієм Балашовим та Борисом Тащі. Керівництво клубу вирішило не продовжувати оренду з півзахисниками Володимиром Лисенком та Адріаном Пуканичем", – розповів Шіц.

За словами гендиректора, йдуть перемовини й про дострокове завершення оренди та повернення в розташування львівських "Карпат" вихованця закарпатського футболу Михайла Кополовця. Ще раніше розташування "Говерли" залишили Дебатік Цуррі та Олексій Бобир.

Раніше повідомлялося, що "Говерлу" також залишать орендовані Сергій Люлька та Віталій Буяльський і можливо Володимир Єзерський, на якого не розраховує В'ячеслав Грозний.

Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла"

Тэги: Адриан Пуканыч, Андрей Сагайдак, Борис Тащи, Виталий Балашов, Владимир Лысенко, Владислав Микуляк, Говерла (Ужгород), Дебатик Цурри, Иван Шиц, Леандро, Михаил Кополовец, Руслан Ивашко


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев