Гречишкін: У Шахтарі мені сказали шукати іншу команду

Гречишкін: У Шахтарі мені сказали шукати іншу команду

10 января 2014, пятница. 21:342014-01-10T21:34:00+02:00

22-річний півзахисник Дмитро Гречишкін поділився думками про свій перехід із "Шахтаря" до "Іллічівця" на правах оренди.

- Де вас наздогнала новина про те, що вас знову віддають у оренду в "Іллічівець"?

- Дізнався про це у відпустці.

- Наскільки це стало для вас несподіваним?

- Несподіванкою для мене це не стало. Внутрішня інтуїція підказувала, що ситуація нестабільна: в першому півріччі регулярно виходив на поле, а потім перестав грати. У "Шахтар" мені сказали шукати іншу команду. Так і я розумів, що мені потрібна ігрова практика. Виник варіант із "Іллічівцем".

- Нинішнього сезону у "Шахтарі" спочатку у вас все йшло добре, навіть до збірної Михайло Фоменко запросив, і вам вдалося дебютувати в головній команді країни. Що ж сталося потім?

- Не знаю, це треба буде проаналізувати. Після гри з "Карпатами", в якій ми поступилися, я перестав потрапляти навіть у заявку на матчі. Плюс до всього придбали нових гравців на мою позицію…

- Не вважаєте, що рішення віддати вас у оренду продиктоване саме простим перебором гравців у опорній зоні: Хюбшман, Фернандо, Степаненко, Фред…

- Звичайно, можливо, причина й у цьому. Але що вже зараз це обговорювати? Є головний тренер, він так вирішив, доведеться виконувати.

- Микола Павлов дуже добре відгукувався про ваші можливості та про спільну роботу в "Іллічівці". Ви з ним уже спілкувалися?

- Так, коли стало відомо, що я на правах оренди перейду в "Іллічівець", Микола Петрович зателефонував і сказав, що радий мене бачити в команді й знову разом попрацювати. Я, зі свого боку, пообіцяв, що намагатимуся не підвести наставника.

- Перший етап підготовки "Іллічівець" традиційно розпочне в Ялті. Микола Петрович любить ганяти футболістів Царською стежиною. Як переносите такі навантаження?

- Нормально. Усі переносять, я - не виняток. А що робити? Тренеру видніше, як виводити гравців на пік форми.

- Де вам комфортніше: в зоряному "Шахтарі" чи в "українському" «Іллічівці»?

- Це провокаційне запитання. Так, у "Шахтарі" багато легіонерів. Іноді заходиш у роздягальню, й думаєш, ніби в бразильську команду потрапив. А якщо серйозно, то й у "Шахтарі" й в "Іллічівці" - чудові колективи. У донецькій команді ми з бразильцями знаходимо спільну мову, проблем немає ніяких. У маріупольській команді переважно зібрані молоді хлопці, з якими знайомий, і теж нормально спілкуємося.

- Повернення в Маріуполь після "Шахтаря" не позначиться на вашій мотивації?

- Гадаю, що ні. Навпаки, в мене буде додаткова мотивація. Постараюся допомогти "Іллічівцю", прагнутиму довести, що здатний принести користь "Шахтареві".

- Із урахуванням дефіциту на класних гравців із українським паспортом, чи не розглядаєте варіанти продовження кар’єри в іншому вітчизняному топ-клубі?

- Нині нічого не можу сказати. У мене ще на чотири роки контракт із "Шахтарем", і донецький клуб визначає, чи потрібен я йому, чи ні.

- Із наступного сезону Донецьк у прем’єр-лізі, враховуючи нинішнє лідерство в першій лізі "Олімпіка", який вас виховав, швидше за все, буде представлений трьома командами. Яка ймовірність того, що влітку ви знову будете захищати честь донецького колективу?

- Я не прихильник того, щоби забігати наперед і робити якісь прогнози. Спочатку нехай "Олімпік" вийде в прем’єр-лігу, чого я команді щиро бажаю, а потім подивимося. Що буде влітку на трансферному ринку, зараз, мабуть, ніхто точно передбачити не зможе.

Источник: Український футбол

Тэги: Дмитрий Гречишкин, Ильичевец (Мариуполь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев