Кичак: Моя мета - закріпитися в основному складі Волині

Кичак: Моя мета - закріпитися в основному складі Волині

17 января 2014, пятница. 21:222014-01-17T21:22:00+02:00

Голкіпер "Волині" Артем Кичак відповів на різні питання вболівальників луцької команди.

Про кар’єру у "Волині"

"Моя кар`єра тільки починається у "Волині". Тому бачу її тільки з найкращого боку. Буду намагатися виправдати довіру головного тренера, якнайбільше грати в основному складі. Докладу до цього найбільше зусиль. Стосовно моєї мети на наступний рік, то хочу закріпитися в основному складі і допомогти "Волині" перебувати якомога вище в турнірці. Наразі за «основу» не пропустив жодного разу, але ж і зіграв тільки два матчі. Ви ж пам’ятаєте, що у грі із "Іллічівцем" травмувався".

Про адаптацію у"Волині" та Луцьку

"Освоївся я відразу в команді. Дуже хороший дружній колектив. Проблем з адаптацією не було. Подобаються ресторани луцькі (ми із дружиною Олею туди часто заходимо) і дуже привітливі люди".

Про підготовку голкіперів у "Волині"

"У "Волині" воротарі більше займаються із польовими гравцями, бігають, наприклад. Решта роботи не дуже відрізняється - всі працюють над своїми специфічними функціями. Намагаюся усе, що каже Сергій Федорович Чабан – наш тренер з воротарів - брати до уваги, все виконувати".

Про запрошення до Луцька

"Запросив мене у "Волинь" головний тренер. У мене не було жодних сумнівів, бо Кварцяний хотів забрати мене ще в "Кривбас" та "Металург" Запоріжжя. Тому я із задоволенням поїхав грати у Луцьк під керівництвом Кварцяного. Маю контракт на 2 роки. Стосовно Віталія Володимировича, то він людина дуже цікава, освічена і поважна. Тільки якнайкраще можу сказати про нього і як про тренера".

Про "понаднормову" роботу

"Всім є над чим працювати, удосконалювати. Якщо воротар хоче досягнути якихось успіхів, то він мусить і тренажерну залі відвідувати, і залишитися після тренування додатково, щоб відпрацювати удари. Наприклад, із іншими гравцями, які також залишаються".

Про колег-голкіперів

"У нас в команді здорова конкуренція, а вирішує вже тренер, хто на даний момент краще готовий - фізично і психологічно. Я ж намагаюся працювати так, щоб з`являтися частіше у воротах".

Про "Динамо"

"За час, коли був в першій команді, особливих шансів проявити себе не мав. Навіть в товариських матчах не грав. На тренуваннях старався, виконував усі вимоги. Можу тільки подякувати Михайлу Михайлову, який вірив у мене і підтримував у всіх напрямках".

Про збір у Луцьку

"У ці дні у нас зазвичай по два тренування на день. Крім басейну, плавання і аеробіки бігаємо кроси, зіграли дві двосторонки, займаємося ще в залі ДЮСШ. Тренування тривають півтори-дві години".

Про стиль гри

"Коли за "Динамо-2" у першій лізі грав, то помітив гру Ісси Ндойе. В Луцьку бачив його "фокус", коли він викинувши м’яча, встигав ще ледь не кульбіт зробити. В мене чогось особливого, як кажуть, "фішки" немає. Але намагаюся просто надійно грати і після того, як заволодів м`ячем, швидше знайти партнера, щоб почати атаку".

Про спілкування та соцмережі

"В соцмережах я тільки в "Інстаграмі»". Спілкуюся в команді з усіма - не можу когось виділити. Немає проблем із іноземцями. Не скажу, що добре, але таки знаю англійську".

Источник: ФК "Волинь"

Тэги: Артем Кичак, Виталий Кварцяный, Волынь (Луцк)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев