Валерій Федорчук: Немає значення, проти кого грати

Валерій Федорчук: Немає значення, проти кого грати

25 января 2014, суббота. 13:422014-01-25T13:42:00+02:00

Всього лише один день був в гравців "Карпат" аби відновитися від спарингу проти карагандинського "Шахтаря" і підготуватися до поєдинку проти узбецького "Насафа". Вже за кілька годин карпатівці зустрінуться з командою із міста Карши.

Зустрінуться, якщо не буде проти погода. Адже ранкове тренування в суботу довелося перервати - неймовірно сильна тропічна злива та пориви вітру не дали команді займатися більше 15-и хвилин. Однак після повернення до готелю дощ трішки вщух, що дає надію на те, що матч таки відбудеться. А виведе команду на поле в такому випадку Валерій Федорчук.

- Як самі гравці ставляться до того, що доведеться грати таку кількість матчів?

- Для кожного гравця, чим більше матчів, тим краще. Так вже повелося, що через спаринги найкраще набирати форму. До кожного поєдинку підходиш серйозно, налаштовуєшся. Це у будь-якому випадку краще ніж просто бігати. У матчах більше емоцій, більше задоволення. Шість матчів - у моїй кар’єрі це вперше, але я задоволений.

- Чи не всі вправи ви виконуєте з м’ячами. Від цього також отримуєте задоволення?

- Звичайно. Так і форма швидше набирається, і кожен гравець хоче тримати м’яча. У грі він буде почуватися розкутіше, йому буде легше. Зараз такий футбол став, в якому акцент робиться на техніку і швидкість. Тому такі тренування, безумовно, нашій команді підуть на користь.

- Спершу "Карпати" грали проти казахів, на черзі узбеки. Східний футбол відрізняється від європейського?

- Я не помічав різниці. Тим паче на зборах у кожної команди свої завдання. Ми виконуємо те, що нам говорить тренер. А проти кого ми граємо - немає жодного значення.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" Львів

Тэги: Валерий Федорчук, Карпаты (Львов)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев