Матч Карпати - Насаф скасований через негоду

Матч Карпати - Насаф скасований через негоду

25 января 2014, суббота. 18:492014-01-25T18:49:00+02:00

Негода "наламала" плани "Карпат" ще зранку. Коли команда приїхала на ранкове тренування, то періщив сильний дощ, а вітер буквально зносив з ніг. Лише 15 хвилин карпатівці спробували боротися проти таких обставин, після чого тренування довелося припинити.

Протягом дня дощ і вітер то стихали, то поновлювалися. Буквально перед самим від’їздом команди на поле небо трішки проясніло, але це було лише затишшя перед бурею. Вже біля самих полів знову почалася сильна злива, а разом з нею грім та блискавки. Після переговорів з представниками ФК "Насаф" та організаторами зборів, врешті-решт команди вирішили розійтися, адже існувала серйозна загроза здоров’ю футболістів – грати під спалахи блискавок дуже небезпечно. Тож Олександр Севідов запропонував гравцям у жодному разі не розслаблятися, а провести вечір у басейні і тренажерному залі, аби підтримувати кондиції.

Реакція самих гравців на відміну спарингу була різною. Сергій Зеньов, наприклад, сказав, що погода англійська та й в Естонії такі зливи не рідкість. А от Муртаз Даушвілі сказав, що грати можна, але це вже буде не футбол, а водне поло.

Наразі не відомо чи спаринг проти ФК "Насаф" скасований чи перенесений. Не виключено, що він відбудеться в неділю, але у понеділок на "Карпати" чекає новий суперник – РНК "Спліт" з Хорватії.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)

Тэги: Карпаты (Львов), Контрольные матчи


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев