Севідов: Легкість нам треба буде в березні, а не в кінці січня

Севідов: Легкість нам треба буде в березні, а не в кінці січня

30 января 2014, четверг. 21:232014-01-30T21:23:00+02:00

Головний тренер "Карпат" Олександр Севідов підсумував спаринг проти тульського "Арсеналу" (6:1).

- Про що говорить рахунок спарингу проти "Арсенала"?

- Цьому рахунку 6:1 я б не надавав такого серйозного значення, тому що гра для нас складалася не просто. Зараз наші гравці в такому стані, що про легкість було б смішно говорити. Легкість нам треба буде в березні, а не в кінці січня. Трохи ми виглядали важко у плані руху. Я вважаю, що в цій грі у нас була вища індивідуальна майстерність, але голи давалися дуже непросто. Самі ж голи були красивими.

- Цікавий момент. У першому таймі Льопа мав чудовий момент і не забив, але потім відзначився зі штрафного. Така сама ситуація з Васіним – він теж реабілітувався. Це випадковості?

- Тут треба говорити про майстерність і холоднокровність. Вони не забили в простих ситуаціях, але забили там, де зробити це було значно складніше. Тому це не можна назвати закономірністю. Я чекаю від хлопців правильних рішень. Нехай вони не забили зараз, головне, щоб забивали в чемпіонаті.

- Погода не нашкодила планам підготовки?

- Ні. Ми виконали все, що планували. Єдине, зірвалася у нас гра проти «Насафа». Мали провести шість спарингів, проведемо п’ять. Хоча ми спробуємо знайти спаринг-партнера для нашої молоді, якої на цілий склад назбиралося. Тому дай Бог нам допрацювати і виконати весь план.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФК "Карпати"

Тэги: Александр Севидов, Арсенал (Тула), Денис Васин, Дмитрий Лепа, Карпаты (Львов), Контрольные матчи


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев