Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування


Дніпропетровці вчаться грати під керівництвом нового тренера

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування


До цього сезону дніпряни йшли надто довго. Увесь період незалежності, якщо бути точнішим. Але в мить, коли омріяна Ліга чемпіонів стала реальністю, лихо сколихнуло українську землю. У своєму недавньому інтерв’ю іспанський наставник Хуанде Рамос, котрий очолював "Дніпро" впродовж чотирьох років, зізнався, що покинув привабливе у професійному плані місце саме через війну на сході нашої держави.

Як наслідок, у міжсезоння в "Дніпрі" з’явився новий тренер. Спеціаліст, який не так давно залишив харківський "Металіст" теж через непорозуміння з особою, котру вважають причетною до протистояння на Донбасі. Втім, основна складність цього призначення полягала в тому, що Мирон Маркевич із суто футбольної точки зору є повним антагоністом ігрової філософії свого попередника. Гравці "Дніпра" не приховували, що при Рамосі вони грали у простіший футбол. Попервах їм було важко адаптуватися до вимог нового наставника. Дехто не адаптувався й досі.

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 1

"Дніпро" напередодні останньої в 2014-му році гри

Маркевич теж не приховує, що взимку збирається розпрощатися з цілою групою футболістів. Провівши відверту розмову з власником клубу Ігорем Коломойським, Мирон Богданович начебто отримав повний карт-бланш на комплектування команди. Команди, яка матиме завдання відіграти у решті 12-ти матчах три очки відставання від "Шахтаря" і пробитися до Ліги чемпіонів вдруге поспіль. "Динамо" з його вісьмома пунктами переваги для підопічних Маркевича вочевидь вже є недосяжним. Сподівання ж здобути перший за часи Незалежності трофей можна пов’язувати з Кубком України. Особливо з урахуванням, що в чвертьфіналі дніпряни зіграють з обезкровленим черговими втратами "Чорноморцем".

Трансферна діяльність

Окрім тренера, розташування "Дніпра" в міжсезоння покинуло троє футболістів. Втім, повноцінною можна назвати лише втрату бразильського хавбека Джуліано, одного з лідерів команди Рамоса. На Батьківщину в "Ґреміо" гравець теж повернувся через початок війни в Україні. Натомість Уча Лобжанідзе, котрий перебрався в кіпрську "Омонію" та Денис Кулаков, який став гравцем "Металіста", до складу "Дніпра" не проходили й без того.

Компенсувати втрату Джуліано в нинішніх умовах було майже неможливо. Маркевич був приречений шукати варіанти з числа тих футболістів, які були в обоймі. Сподівання ж на те, що підсилить команду прихід Лео Матоса з "Чорноморця", не виправдалися. Теж невдалим наразі можна назвати трансфер крайнього оборонця Володимира Польового з донецького "Металурга". Та судячи з того, що Володимир, який восени провів лише три матчі, в команді залишається, Маркевич віри в нього ще не втратив.

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 2

Чого не скажеш про Младена Бартуловіча, який не зумів закріпитися у складі "синьо-біло-блакитних", повернувшись до Дніпропетровська вдруге. Перебуваючи на правах оренди в "Кривбасі" та "Карпатах", хорват був лідером попередніх колективів. Не скажеш, що Маркевич Бартуловічу не довіряв. Младен виходив на поле з перших хвилин у виїзній зустрічі кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Копенґаґена, однак зіграв відверто невдало і був замінений після перерви.

Фактично, найліпшим новачком "Дніпра" восени став 18-річний Валерій Лучкевич, котрий проявив себе з найліпшого боку в цілій серії матчів, зокрема у виїзному дербі з "Металістом".

Фізична готовність

Повноцінно розбігтися на старті сезону, коли команда проводила поєдинки третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з данським "Копенґаґеном", "Дніпру" не вдалося. Відчутна у кінецівках зустрічей функціональна важкість поєднувалася з проблемами тактичного характеру й кадровими втратами, про які поговоримо трохи нижче. "Копенґаґен" виглядав потужнішим і переміг цілком закономірно. Важко дніпрянам поперевах давалися матчі й на внутрішній арені. "Волинь", донецький і запорізький "Металурги" команда Маркевича здолала найперше завдяки індивідуальному класу окремо взятих виконавців. Поступово розбігатися дніпряни почали лише з середини серпня.

Загалом треба відзначити, що всі 27 матчів осінньої частини дніпряни з фізичної точки зору провели більш-менш рівно. Як і в "Металісті" в останні роки, проблем з підведенням команди до сезону в Маркевича не виникло. Нестабільні результати і відверті зриви на кшталт київського матчу проти азербайджанського "Карабаху" пояснюються процесами перебудови ігрового стилю команди, який гравці попри високий їхній клас переживають надзвичайно болісно.

Тактична гнучкість

На початку сезону Маркевич використовував ігрову схему, котра трансформувалася з 1 – 4 – 2 – 3 – 1 в 1 – 4 – 4 – 2. Не маючи змоги використовувати Руслана Ротаня, тренер постійно довіряв Євгенові Селезньову, котрий в залежності від ситуації грав або поряд з Романом Зозулею чи Ніколою Калінічем, або під ними. Врахувуючи тривалу відсутність через травму Матеуса, а також перепади у грі Бруно Ґами, Маркевич на турнірному шляху переводив Зозулю на правий край півоборони, де Роман навіть не маючи постійної практики виступів у цьому амплуа, однаково виглядав ліпше, ніж новачки Матос чи Бартуловіч, котрий діяв на протилежному фланзі.

Артем Федецький на початку сезону, доки не вийшов із лазарету Іван Стрініч, змушений був закривати лівий край оборони. Не маючи достатнього ігрового розуміння з Євгеном Коноплянкою, Артем швидко повернувся на звичну праву бровку (зліва виходив Польовий), а трохи згодом діяв навіть у центрі оборони. Діяв, треба сказати цілком пристойно.

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 3

Ротань залагодив непорозуміння з клубним керівництвом лише в середині серпня й щойно повернувся на поле у матчі третього туру Прем’єр-ліги проти "Карпат", як відразу стало помітно, що не дивлячись на зміну тренера, капітан залишився для команди особистістю знаковою. Гра "Дніпра" з поверненням Руслана набрала чіткіших обрисів, тих контурів, яких Сергій Кравченко, Джаба Канкава і Сергій Політило в будь-яких поєднаннях надати не спроможні.

Результативні помилки гравців "Дніпра": Дуґлас – 3, В. Лучкевич – 2, Влад – 2, Мазух – 1, Д. Бойко – 1, Коноплянка – 1, С. Кравченко – 1

Найефективнішим з точки зору організації атак, як і в минулому сезоні, залишається лівий фланг наступу дніпрян. Заслуга в цьому належить не лише Коноплянці, а й Бруно Ґамі, котрий замінював Євгена на його краї в той момент, коли лідер "Дніпра" був травмованим. Коноплянка ж, відновившись, традиційно стягував на себе двох-тьох опікунів, відкриваючи тим самим вільні зони для партнерів.

Але що показово, якщо в минулому чемпіонаті при 19-ти результативних атаках на ворота суперників "Дніпра" опоненти у 28-ми матчах здійснили лише шість успішних акцій через цей край у відповідь, то нині картина гірша. Через власний лівий фланг дніпрями пропустили п’ять атак, які завершилися голами. Вийшло, що саме ця зона була в оборонних побудовах команди Маркевича найвразливішою. В принципі, причини такого явища можна пов’язати з травмами і важким входженням у сезон Стрініча. Гравці, які підмінювали хорвата (Федецький, Польовий, Александру Влад) проявити себе на цій позиції не змогли.

Також треба відзначити, що після виконання штрафних ударів "Дніпро" забив лише три голи, тоді як у минулому чемпіонаті цей показник досяг позначки 17. Втім, негативні тенденції у виконанні штрафних проявлялися ще до приходу Маркевича. В 11-ти матчах весняної частини Прем’єр-ліги дніпряни завершили влучними ударами лише чотири штрафних, тоді як восени влучних пострілів за таких умов було 13. Власне, ще тоді стало помітним, що до навісів Ротаня і підрізок Зозулі суперники поступово прилаштовуються. Новий сезон ці тенденції підтвердив. З огляду на це не варто дивуватися, що наприкінці першої частини сезону штрафні з місця півсереднього виконував вже не Ротань.

Оптимальний склад

До всіх бід "Дніпра" організаційного характеру додавалися ще й кадрові. Досі у лазареті перебуває оборонець Віталій Мандзюк. Період суперечок Руслана Ротаня з керівництвом клубу стосовно невиплачених за минулий сезон преміальних мав фатальні наслідки і призвів до вильоту з Ліги чемпіонів. Крім того, невдача в протистоянні з "Копенґаґеном" була зумовлена ше й травмою Матеуса. Коноплянка травмувався в той період, коли дніпряни грали кваліфікацію Ліги Європи з хорватським "Хайдуком". Пройти цього суперника без Євгена вдалося, але перемогу в двоматчевій дуелі варто назвати радше натужною, ніж переконливою.

У воротах дніпрян незамінною постаттю був Денис Бойко, котрого Ян Лаштувка замінював лише у двох кубкових матчах. У центрі оборони в 25-ти матчах з 27-ми відіграв Дуґлас. Поряд з ним найчастіше діяв Онджей Мазух. Втім, чех випадав через травми і тоді його замінювали Євген Чеберячко чи навіть Артем Федецький. Зрештою, Артем, вимушено побувавши зліва і в центрі, врешті повернувся на те місце, де почуває себе найкомфортніше – правий край. Там він знову відчув впевненість у своїх силах, забивши у ворота французького "Сент-Етьєна" в Києві, мабуть, найважливіший гол "Дніпра" в осінній частині. Поки ж Маркевич латав Федецьким діри, на його місці грали Лео Матос і Валерій Лучкевич. Останній при цьому виглядав дуже й дуже пристойно. На багатостраждальному ж лівому краї за відсутності Стрініча встиг пограти також Александру Влад.

В опорній зоні до повернення Ротаня почергово грали Канкава, Кравченко і Політило. Грали непереконливо, губився навіть Канкава, котрий був одним з найкращих у складі "Дніпра" навесні. Ротань відразу після повернення ініціював три з чотирьох результативних атак у матчі з "Карпатами", виконав результативну передачу в наступній зустрічі в Запоріжжі й приклався до чотирьох з п’яти голів у матчі сьомого туру з "Олімпіком".

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 4

Без Матеуса, який травмувався в матчі першого туру проти донецького "Металурга", проблемним став й правий фланг наступу. Якщо врахувати, що трохи згодом пошкодження отримав Коноплянка й Бруно Ґама змушений був грати зліва, то стане зрозумілим, що ходи Маркевича з Зозулею та Лучкевичем були не стільки ризиком чи експериментом, скільки вимушеним кроком. Ґама в свою чергу провів осінь нерівно. Після п’яти голів і результативного пасу в семи турах настав спад. Не вражав результативністю й корисністю дій також Євген Селезньов. Джокером на старті сезону був Євген Шахов, котрий своїми голами приносив команді, виходячи на заміни, перемоги у матчах з "Волинню", "Карпатами" і "Хайдуком". Втім, вартувало Маркевичу поставити Шахова-молодшого в основу, як ідентичної ефективності ні в грі, ні в результативності вже не спостерігалося.

Багато критики восени було на адресу Коноплянки. Злі язики твердили, що Євген ніяк не складе собі ціни і, марячи переходом у топ-клуб, не здатен сконцентруватися на виступах за "Дніпро". Втім, ті матчі, у яких Коноплянка не грав через травми, продемнострували, що команда з ним і без нього – два різні колективи. Також варто враховувати, що на старті сезону Євген виглядав не так переконливо, оскільки на фланзі поряд з ним не було Стрініча. А розмови й спекуляції справді розконцентровують, що за умови підвищеної уваги з боку суперників відразу позначається на результативності.

На вістрі дніпровської атаки найчастіше виходив Зозуля. Втім, у жодному з 19-ти поєдинків у цьому сезоні Роман не відзначився. Додайте сюди також вісім "сухарів" у складі збірної й отримаєте катастрофічну для нападника серію. Зрештою, показово, що навіть за таких умов Зозуля егоїзму не проявляє. У матчі з "Олімпіком", чисто вийшовши з голкіпером суперників сам на сам за рахунку 3:0, Роман міг бити самотужки, але викотив м’яч на порожні ворота Ніколі Калінічу. На думку першого тренера Зозулі Олександра Лисенка, причина спаду в грі вихованця проста: його гру вивчили й щоб залишатися на плаву, Романові треба робити власну гру розмаїтішою, шукати іншу родзинку в грі.

Значно ефективніше на вістрі атак "Дніпра" виглядав Нікола Калініч. Гравець, який навесні при Рамосі, здавалося, догравав свої останні матчі, відчувши довіру тренера, зіграв нехай і не без провалів, але поступово став віддячувати результативною грою. Саме два м’ячі Ніколи у зустрічі з "Карабахом" у Баку повернули "Дніпро" до життя в Лізі Європи.

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 5

Найкращий гравець осінньої частини – Денис Бойко

Не провалитися ще на старті чемпіонату, коли гра дніпрянам давалася з великими потугами, команда змогла саме завдяки блискучій грі свого воротаря. У першій зустрічі проти донецького "Металурга" "синьо-біло-блакитні" залишили свої ворота "на замку" завдяки тому, що Бойко парирував пенальті від Алешандре. Далі – більше. Серія суперсейвів Дениса в Луцьку принесла гостям перемогу 0:1. Не пропустив Бойко в київському матчі проти "Копенґаґена". Рятував команду навіть у виграному зовні легко матчі з "Карпатами". Дуже надійно голкіпер дніпрян зіграв у запорізькому матчі проти "Металурга".

Осінні підсумки. Дніпро. Вимушене гальмування - изображение 6

Ось і вийшло, що з шести матчів нового сезону Бойко пропустив лише в одному, двічі пропустивши в Копенґаґені. Дуже надійно Денис зіграв у Спліті, коли вирішувалася доля виходу "Дніпра" до групового турніру Ліги Європи. Нулі на табло "Максіміра" - то великою мірою його заслуга. З проведених 25-ти поєдинків 12 Денис завершив без пропущених голів. Його помилка стала результативною лише раз. Та й то не гарантія, що воротар мав обов’язково брати підступну підрізку динамівця Жермейна Ленса головою. Бойко був лідером найсильнішої восени ланки "Дніпра" - оборонної. Наразі він проводить свій найкращий сезон у кар’єрі.

Розчарування осінньої частини – Лео Матос

Прийшовши до Дніпропетровська в статусі одного з лідерів "Чорноморця", бразилець наразі в команді Маркевича знайти себе не зумів. І нагода ж була, адже сезон Лео через травму Стрініча і перевод на протилежний край Федецького розпочинав у основі. Втім, після п’ятого туру, встигнувши ще віддати результативну передачу на Шахова в матчі проти "Хайдука", Матос грав уже виключно за дублерів. Молодіжний склад "Дніпра" виграв шість з семи матчів за участю бразильця, однак для Маркевича ця статистика аргументом не стала. З великою долею вірогідності, взимку лео піде з "Дніпра".

Найкращий матч осінньої частини

Шостий тур. "Металіст" - "Дніпро" - 2:5

Для настаника дніпрян цей матч був особливим. Біля керма "Металіста" Маркевич провів вісім сезонів й, можна сказати, повертався фактично додому. Повертався, щоб протистояти своєму колишньому помічникові Ігореві Рахаєву. Врешті, вчиталь переграв учня. Чи то пак учень переграв себе сам. Маючи кілька серйозних втрат через травми (хавбеки Едмар і Хуан Мануель Торрес), Рахаєв наважився виставити в опорній зоні Василя Кобіна, новачка команди, для якого цю позицію рідною, м’яко кажучи, не назвеш. Власне, провали суперників у центрі й стали каталізатором абсолютної домінації дніпрян.

Доля зустрічі фактично вирішилася в першому таймі. Бруно Ґама, відчуваючи повну свободу під час зміщень у центр, двічі прикладався до м’яча і пострілами з дальньої відстані спрямовував м’яч у кут воріт Богдана Шуста. Що хотів, робив з обороною харків’ян на правому краї Лучкевич. Перед тим же, як Маркевич у середині другого тайму збирався випустити замість Бруно Ґами Коноплянку, бразилець забив утретє. Отримавши передачу від Кравченка, бразилець продерся до карної зони суперників по центру і зробив свій перший в українському чемпіонаті хет-трик.

На той момент "Металіст" вже грав після вилучення Крістіана Вільяґри, який фолом останньої надії зірвав черговий випад Лучкевича, в меншості. Звісно, ведучи 3:0, дніпряни трохи розслабилися, за що поплатилися відразу – божевільним ударом здалеку найменших шансів Бойкові не залишив Сергій Болбат.

Та то був випадок. Наприкінці зустрічі своє вагоме слово сказав Коноплянка. Спершу Євген, накрутивши на лівому фланзі Кулакова, віддав передачу Селезньову на порожні ворота і той не промахнувся. Коли ж тезки через якусь мить повторили цей маневр, Селезньов перед лінією воріт зіграв незграбно і м’яч від його ноги вилетів у поле. Благо, Коноплянка, підібравши відскок. Пробив метрів з 15-ти на техніку в дальній від себе кут – 1:5. Рахаєв у розпачі попрямував до роздягальні і вже не побачив, як Клейтон Хав’єр, проявивши індивідуальну майстерність, один м’яч відіграв.

%video=5416964a120f2%

Завдання на зиму і перспективи

Якщо не станеться якогось дива, то Коноплянка в Дніпропетровську мінімум ще на півроку залишиться. Перейшов в "Наполі" Іван Стрініч, таким чином пошуки лівого оборонця мають стати для Маркевича головним трансферним пріоритетом. Мабуть, не дарма тренер, перестрахувавшись, продовжив співпрацю з Польовим. Крім того, той стиль гри, який сповідують команди Маркевича, потребує надзвичайно креативного атакувального хавбека. Шахов, якого Мирон Богданович намагався використовувати в цій ролі, повноцінно вимогам наставника не відповідає. Принаймні поки-що.

Звісно, здатен підсилити гру дніпрян, повноцінно відновившись після пов’язаної з травмою паузи, Матеус. Втім, зважаючи на нестабільність Бруно Ґами, ще один півоборонець атакувального плану "Дніпру" не завадив би.

Очевидне одне: взимку на команду очікує серйона кадрова революція. Крім Матоса і Бартуловіча команду можуть залишити Влад та Політило. Стосовно новачків чіткої інформації наразі немає. Чутки про появу в Дніпропетровську Романа Безуса та Еріка Бікфалві вже спростовані. Ефективність змін напряму залежатиме від того, наскільки швидко Маркевич отримає новачків, щоб зіграти їх з тими виконавцями, на яких він покладався восени.

Виглядає, що в протистоянні 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса" фаворитами є греки. Матч відбудеться в середині лютого й офіційної ігрової практики в оновленого "Дніпра" ще не буде. Зрештою, якщо це протистояння й завершиться невдачею, свій позитив Маркевич отримати може. Процес боротьби за другу путівку до Ліги чемпіонів виступи на три з урахуванням Кубка фронти ускладнюють.

Думка легенди клубу

Євген Яровенко, оборонець "Дніпра" (1989-1991):

- Потенціал "Дніпра" дозволяє команді боротися за перше-друге місця. Втім, втрата очків у домашньому матчі з "Говерлою", сформований в останні роки синдром "Зорі" відкинув дніпрян на третю позицію з восьмиочковим відставанням від лідера. Зрештою, треба також враховувати й те, що входила в сезон команда важко, хоч і перемагала, але натужно. Пов’язую це з появою нового керманича, котрий прищеплює підопічним нову філософію гри.

Маркевич і Рамос – два різних тренери, з різними поглядами на тактику й підготовку команди. Думаю, до вимог Мирона Богдановича команда почала підлаштовуватися лише ближче до антракту. Втім, назвати цей процес завершеним не можу. Доказом цього слугує непереконлива кінцівка осінньої частини сезону. Вочевидь Маркевич хоче прищепити "Дніпру" той ігровий стиль, в якому грав "Металіст". При цьому наставник зазначає, що для реалізації задумів йому бракує виконавців відповідного рівня. Твердження суперечливе, адже ті самі люди впродовж тривалого часу грали при Рамосі.

Та навіть враховуючи всі труднощі, "Дніпро" міг і в турнірній таблиці бути вище, і "Копенґаґен" в Лізі чемпіонів пройти. Не буду стверджувати напевне, але цілком вірогідно, що дніпрянам у протистоянні з данцями не вистачило Ротаня. Руслан – уособлення нинішньої команди, справжній капітан, від якого залежить мікроклімат і ведення гри.

Крім того, болісною для "Дніпра" стала втрата Джуліано. Бразилець довго адаптовувався під схему Рамоса, а коли прилаштувався, то став одним з ключових виконавців. Нині повноцінної заміни Джуліано бракує. Та й узагалі з загострюючими передачами "Дніпро" мав проблеми. Може, то контраст на фоні стилю Рамоса, у якого гра побудована на намірі йти вперед. Компактніше проти дніпрян діють суперники. Втім, очевидно, що постійно вперед намагається грати Ротань. Кравченко такі прагнення теж має, втім, виходить у Сергія не завжди й доводиться перепасовуватися поперек чи назад. "Дніпру" в опорній зоні не вистачає креативного гравця.

Не забиває Зозуля. Особливої трагедії в цьому, звісно, не має, адже на Романа нині покладені трохи інші, ніж при Рамосі функції. При попередньому наставникові Зозуля постійно був на вістрі, грав на випередження, в дотик, головою. Тому перш ніж критикувати гравців, мусимо розібратися, що від них вимагає Маркевич.

Натомість Коноплянці треба якомога швидше визначитися зі своїм майбутнім. Або він переходить, або концентрується на виступах за "Дніпро". На старті сезону Женя не міг розкритися сповна через травму, потім важко набирав форму. За умови, що увага до Коноплянки підвищена. За ним стежать два-три опікуни одночасно, треба бути в постійному тонусі, максимально сконцентрованим. Від гри Євгена результат "Дніпра" часто залежить напряму. Тому сподіваюся, що в разі, якщо Коноплянка залишиться, навесні він не слухатиме агентів і чуток з преси, а сконцентрується на грі команди сповна.

Склад

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пузач (Украина)
IMXO коней на переправе не меняют. Также как командный стиль игры перед стартом в ЛЧ. В игре команды вроде как появился какой-то рисунок при Рамосе и тренер уровня Маркевича, во всяком случае уровня какой он сам о себе мнит, должен был этот рисунок сохранить. И постепенно трансформировать команду под свое видение. К сожалению он, Маркевич в смысле, пошел несколько иным путем. На это безусловно наложились проблемы с ведущими исполнителями. Так что результат летне-осенней части вполне закономерный. Если не считать выход из группы в ЛЕ, естественно:) Чего можно ждать от Днепра в весенней части? опять же IMXO, естественно. Сложно предполагать что куда-то исчезнут проблемы в обороне. Если вспомнить предыдущую работу Маркевича, то и в Металлисте оборона не была самым сильным звеном. Средняя линия - большие сомнения что Безус за месяц может стать для Днепра тем же кем был Джулиано. Хотя хочется надеяться! Ну и атака - если Зозулю прорвет, а Калинич и Матеус покажут свою лучшую результативность, то за второе место команда может побороться.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 15
Пузач (Украина)
IMXO коней на переправе не меняют. Также как командный стиль игры перед стартом в ЛЧ. В игре команды вроде как появился какой-то рисунок при Рамосе и тренер уровня Маркевича, во всяком случае уровня какой он сам о себе мнит, должен был этот рисунок сохранить. И постепенно трансформировать команду под свое видение. К сожалению он, Маркевич в смысле, пошел несколько иным путем. На это безусловно наложились проблемы с ведущими исполнителями. Так что результат летне-осенней части вполне закономерный. Если не считать выход из группы в ЛЕ, естественно:) Чего можно ждать от Днепра в весенней части? опять же IMXO, естественно. Сложно предполагать что куда-то исчезнут проблемы в обороне. Если вспомнить предыдущую работу Маркевича, то и в Металлисте оборона не была самым сильным звеном. Средняя линия - большие сомнения что Безус за месяц может стать для Днепра тем же кем был Джулиано. Хотя хочется надеяться! Ну и атака - если Зозулю прорвет, а Калинич и Матеус покажут свою лучшую результативность, то за второе место команда может побороться.
Ответить
0
0
дай миллион (Харьков)
ничё скоро Коломойского прикроют вот тогда и посмотрим на днипро.
Ответить
0
1
Беня Сиплый (Днепропетровск)

Из года в год о Днепре одно и то же.
Меняются фамилии и суммы, но суть остаётся одинаковой... чуть- чуть не дотянули. чуть- чуть не хватило.
Вечно подаюшие надежды... или вечные неудачники, что, по сути одно и то же.
... я обидел его и сказал- капитан, никогда ты не станешь майором...

Ответить
0
0
balamyt (Boston)
Всех с Новым Годом ..и новыми нaдеждами...Никого не нужно обижать ..пока лучших у нас нет ..а кого к 11 Я нв. подпишут для Усиления ..до сих пор Не ясно и информации нет ..Я бы в крайнем случае пригласил нa сборы ..Воронина и Девича..т.к. они точно свободны ..Пока ..а при номальной форме , (без прибычной для бразил. длительной адоптации ) ..эти опытные креативщики при набранной хорошей физ.форме (а техника к них дай боже ) и стимуле попасть в СБУ ... могли бы здорово помоч Днепру на 1 или 2 года... Такие " Кони" борозды не портят
Ответить
0
0
Беня Сиплый (Днепропетровск)
Да мне как раз всё ясно.
Возьмут какого- нибудь очередного "перспективного" игрока с Украинским паспортом, назовут это усилением... и будут самоотверженно бороться за третье место.

 
0
0
83DNEPR88 (Днепропетровск)
Всё бы хорошо, только Бруно Гамма не бразилец. Он португалец.
Ответить
1
0
Ronaldu (Днепропетровск)
Коломойский и в лутчшие годы еле Джулиано купил то сейчас (((
Ответить
1
0
belarus_1978 (Харьков)
Это глупости Коломойский тратит на футболистов больше всех в Украине(еще Динамо отличилось) и самые большие в итоге минус,но при этом нет результата.
Ответить
1
2
Vo_lic (Днепропетровск)
Днепр как подбитый самолет, до перерыва дотянул. Мотор то глох, то взвывал. Интересно сделают капиталку или скотчем заклеят. Чувствую, что заклеят скотчем и 2й двигатель барахлить начнет, если Конопля уйдет. Но Днепр навсегда, "в горе" подчеркнуто))
Ответить
2
0
Парус2 (КИЕВСКАЯ РУСЬ)
ничё, прорвёмся Днепряне ; - ))
Ответить
3
0
На 3 холмах (Днепропетровск)
Яровенко молодец! Понравилось его мнение
Ответить
4
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус