Сачко: Завдання на сезон - покращувати якість гри й працювати над результативністю

Сачко: Завдання на сезон - покращувати якість гри й працювати над результативністю

8 января 2015, четверг. 21:242015-01-08T21:24:00+02:00

Головний тренер Ворскли Василь Сачко розповів про вихід полтавської команди з відпустки й найближчі плани команди.

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко розповів про вихід полтавської команди з відпустки й найближчі плани команди.

"Відразу після виходу з відпустки ми приступаємо до роботи в дворазовому режимі. Хлопців чекає поглиблений медогляд, і 11-го січня ми відлітаємо на наш перший навчально-тренувальний збір до Туреччини. Всі організаційні моменти, спасибі нашим керівникам на чолі з почесним президентом Костянтином Жеваго, дотримуються.

Сьогодні пізніше до нас під'їдуть наші легіонери, у яких затримуються рейси. Ігор Пердута проходить черговий етап реабілітації під наглядом німецьких фахівців. Через кілька тижнів чекаємо на його повернення. Розраховуємо й на Женю Будніка. У нього хороші дані, щоб рости і розвиватися в нашій команді. Це гарна бойова одиниця, конкуренція в лінії атаки нам точно не завадить.

Про те, що писали з приводу можливого переходу в наш клуб Младена Бартуловіча, то у нього поки діючий контракт з "Дніпром", так само, як має діючий контракт з "Ворсклою" Артем Громов. Завдання на сезон - покращувати якість гри і працювати над результативністю. Будемо намагатися гідно конкурувати з усіма, як в чемпіонаті, так і в Кубку країни", - сказав Сачко.

Источник: ФК "Ворскла" Полтава

Тэги: Артем Громов, Василий Сачко, Ворскла (Полтава), Евгений Будник, Младен Бартулович


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев