Калитвинцев: Нас награють різними складами, щоб ми добре відчували один одного на полі

Калитвинцев: Нас награють різними складами, щоб ми добре відчували один одного на полі

27 января 2015, вторник. 23:342015-01-27T23:34:00+02:00

Півзахисник київського "Динамо" Владислав Калитвинцев прокоментував гру з "Сувон Самсунг Блу Вінгз" (1:0).

- Яке завдання було поставлено перед командою на цей матч?

- У нас перед кожною грою стоїть завдання виконувати командні комбінації, і головне – компактно грати як в обороні, так і в атаці, аби між лініями не створювалися розриви. Також ми повинні виконувати той обсяг бігової роботи, який від нас вимагають.

- Чому "Динамо" не вдавалося відкрити рахунок до зміни складу?

- Ми всю гру контролювали хід матчу, просто суперник дуже надійно грав в обороні.

- Після зміни складу "Динамо" свідомо підвищило темп?

- Звичайно, ми вийшли хто на тридцять хвилин, хто на двадцять. Від нас вимагалося додати руху на полі, активності, і у нас це вийшло. Добре, що забили переможний м'яч і в підсумку виграли.

- Вам вдалося так швидко забити після виходу на поле... Причина тому - хороша зіграність, те, що не треба часу, аби притертися на полі?

- З першого дня ми працюємо на зборі задля того, аби між нами був хороший взаємозв'язок. І на тренуваннях награємо всілякі комбінації. Нас награють різними складами, щоб ми добре відчували один одного на полі. Стараємося це виконувати.

- Як загалом оціниш збір для себе особисто? На скільки відчуваєш себе у формі?

- Відчуваю себе в хорошій формі, але не сказав б, що вже прямо в тих кондиціях, які потрібні для офіційних ігор. Для цього ще є ігри, що залишилися, після яких ми трохи відпочинемо, і другий збір, на якому, я думаю, наберемо свою форму.

- Чи не важко грати під такими навантаженнями?

- На самому початку збору, коли були перші силові тренування, на наступний день було важкувато, була крепатура, м'язи боліли. Ми з початку зборів граємо по 45 хвилин, так що це нормальне навантаження, ми повинні його виконувати. Для нас головне набігати кілометри в цих іграх.

- Можливо, ти читав свіже інтерв'ю Ігоря Суркіса, в якому він зробив комплімент на твою адресу, передрікаючи хороше майбутнє в "Динамо"?

- Завжди приємно чути такі слова на свою адресу. Звичайно, це мотивує ще більше, хочеться доводити ці слова на полі, проявляти себе і все-таки заграти в моєму улюбленому клубі – київському "Динамо"!

Источник: Офіційний сайт ФК "Динамо" Київ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев