В Україні пройде Євро-2009 з футболу серед збірних команд

В Україні пройде Євро-2009 з футболу серед збірних команд

25 января 2006, среда. 22:572006-01-25T22:57:19+02:00

Серед сьогоднішніх рішень Виконавчого комітету УЄФА, ключовим для України стало надання Донецьку та Маріуполю права на проведення фінальної частини Євро-2009 серед 19-річних

На першому у нинішньому році засіданні Виконавчого комітету УЄФА, яке щойно завершилося у Ньоні, основним питанням порядку денного було дослідження нинішньої ситуації в європейському футболі. Серед сьогоднішніх рішень ключовим для України стало надання Донецьку та Маріуполю права на проведення фінальної частини Євро-2009 серед 19-річних. Про це прес-службі ФФУ повідомив президент ФФУ Григорій Суркіс, який брав участь у засіданні як член вищого виконавчого органу УЄФА. Ця перемога стала можливою завдяки насамперед наполегливості керівництва національної федерації. Важливу роль відіграв презентаційний блок, зокрема грамотно складена заявкова документація, демонстраційний буклет європейського зразка.

Для України це рішення має неабияке значення: по-перше, Європейський футбольний союз висловив нам великий кредит довіри, що свідчить про високий авторитет вітчизняного футболу. Але, щонайголовніше, ця перемога підвищує наші шанси у боротьбі за тендер Євро-2012.

У європершості 2009 року братиме участь юнацька збірна 1990 р.н., яку нині готує Юрій Калитвинцев. Як господарі змагань українці не долатимуть сито відбірного турніру, а відразу увійдуть до когорти фіналістів.

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев