Виконком ФФУ: затверджено Регламент турніру пам’яті Лобановського та ухвалено списки арбітрів

Виконком ФФУ: затверджено Регламент турніру пам’яті Лобановського та ухвалено списки арбітрів

26 февраля 2006, воскресенье. 21:532006-02-26T21:53:02+02:00

Вперше Міжнародний турнір пам’яті Лобановського відбудется за участю молодіжних збірних команд

З 11 по 15 травня нинішнього року пройде традиційний Міжнародний турнір пам’яті Героя України Валерія Лобановського. Вперше він відбудется за участю молодіжних збірних команд (U-21). Сьогодні на засіданні Виконкому ФФУ було затверджено Регламент цих змагань. Поки підтвердила свою участь лише збірна Ізраїлю, переговори ведуться з асоціаціями Росії, Ірану, Польщі… Окрім цього ухвалено Регламент турніру пам’яті першого президента ФФУ Віктора Баннікова, що відбудеться з 5 по 12 червня за участю 8 команд .

Виконком ухвалив списки арбітрів, асистентів арбітрів та інспекторів ФФУ для проведення матчів другого кола чемпіонату України серед професіональних команд. Голова Технічного комітету ФФУ Костянтин Віхров запропонував на розгляд та зтвердежння Положеня про Експертну комісію ФФУ. Разом з цим було ухвалено Регламент чемпіонату і розіграшу кубка України з футболу серед аматорських команд на 2006 рік. До речі, вперше за роки проведення змагань для преможців змагань національна федерація запровадила грошові премії для трьох кращих команд першості та фіналістів національного кубку. Про це повідомив перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко.

“Керівництво ФФУ кілька разів проводило робочі наради з приводу змагань аматорів, адже їх проведення останнім часом випробовує нагального реформування. У підсумку, якщо минулого сезону в змаганнях брало участь 14 команд, то нині їх на 10 більше. При федерації планується створення постійного комітету, що не дублювати роботу Асоціації аматорського футболу, що є колективним членом ФФУ, а буде координатором, помічником асоціації. Не так давно до України приїжджали представники УЄФА, що збирали відповідні матеріали для вступу наіональної фдерації до Хартії масового футболу УЄФА. Україна має неабиякі шанси для цього”.

Виконком затвердив оновлений Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих та дівочих команд у сезоні 2006 року. Ухвалено Регламенти Всеукраїнського футбольного фестивалю сільських школярів підж девізом «Даруймо радість дітям» та першості України на призи «Робітничої газети». Затверджено Кодекс етики і чесної гри.

Источник: Прес-служба ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев