×
Спасибо, я уже с вами
Новий дизайн форми – для збірних України

Новий дизайн форми – для збірних України

18 марта 2010, четверг. 10:132010-03-18T10:13:28+02:00

У вівторок, 16 березня, у Будинку футболу відбулася робоча зустріч головного тренера національної збірної України Мирона Маркевича з керівниками SC adidas-Ukraine, що виступає технічним спонсором ФФУ.

У ході зустрічі обговорювалися актуальні питання співробітництва сторін. Зокрема, мова йшла про реалізацію маркетингових можливостей компанії з використанням рекламних, іміджевих та інших комерційних прав національної команди України, участі її гравців у спеціальних рекламних заходах, що проводитимуться SC adidas-Ukraine протягом підготовки до фінального турніру ЄВРО-2012.

У заході взяли участь віце-президент Федерації футболу України Володимир Лашкул, співробітники ФФУ та її колективного члена і ексклюзивного агента − ЗАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Головному тренеру національної команди України Мирону Маркевичу та учасникам зустрічі представники технічного спонсора продемонстрували новий дизайн екіпірування для всіх збірних України з футболу. Широкій громадськості амуніція «синьо-жовтих» зразка 2010 року буде презентована найближчим часом на спеціальній прес-конференції.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформ-служба ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев